На цих знаків Зодіаку у лютому чекають грандіозні зміни у життя

В лютому найбільші зміни будуть пов’язані з дією секстиля Меркурій-Уран, який розпочнеться 3 лютого, а закінчиться тільки 22 березня.

Уран несе оновлення і прогрес. Його вплив проявляється миттєво, подіям не потрібно довго розгойдуватися, в одну мить під впливом Урану звична ситуація змінюється на принципово нову.

В гармонійному аспекті Меркурію Уран оновить ваші контакти і призведе у ваше життя нових людей. Можливі несподівані хороші новини. Джерело

Але це — для всіх знаків. А найбільше секстиль Уран-Меркурій буде впливати на Близнюків, Дів, Риб і Тельців. У них зміни відбудуться не тільки в колі спілкування, але і в багатьох інших сферах життя.

Близнюки

Вас чекають великі і несподівані зміни на роботі. Секстиль Урану принесе вам зміну роботи, несподіване відрядження, навчання новій професії або нових методів та технологій роботи, успішні переговори з начальством або пов’язаними з вашим бізнесом людьми.

Що стосується власного бізнесу, ви в лютому можете взагалі круто змінити напрямок діяльності і завдяки цьому піти від накопичених у вашій справі проблем.

Зміни будуть викликані новими людьми у вашому оточенні, новими знаннями, захопленням новим видом діяльності, інформацією про те, які сучасні віяння з’явилися у вашій сфері діяльності, несподіваними і хорошими вістями на роботі.

Діва

Вас чекають несподівані й великі зміни у тому, з якими людьми ви маєте справу. З несподіваної хорошої сторони проявить себе хтось, кого ви вже знаєте. Може несподівано відвалитися від вас хтось неприємний, і це буде для вас великим полегшенням.

У вас раптово зав’яжуться нові ділові та особисті зв’язки. Ви підпишете контракт, договір, укладете угоду якою вам ще не доводилося займатися.

Вже існуючі відносини можуть кардинально змінитися: тривалі особисті стосунки завершаться несподіваним весіллям, друзі стануть партнерами по бізнесу, люди, з якими вам ніяк не вдавалося домовитися, раптово проявлять великий інтерес до ваших пропозицій.

Причиною змін будуть несподівані новини, випадкові зустрічі і знайомства, чий-то приїзд до вас.

Риби

Секстиль Меркурія з Ураном несе вам кардинальні зміни поглядів та інтересів. Ви несподівано займетеся новим інтелектуальним хобі, запишетесь на курси ораторської майстерності або захопитеся подорожами.

Вам доведеться несподівано розповісти світу про те, що ви думаєте. Це може бути виступ зі сцени, інтерв’ю, лекція, відвертий пост в соц. мережах.

В усіх випадках суть буде одна: вдале висловлювання якихось дуже важливих для вас, тісно пов’язаних з вашою особистістю, думок у момент, коли ви будете абсолютно до цього не підготовлені.

Поштовхом до перерахованих подій буде несподівана зустріч, знайомство, несподіване нове обличчя у вашому колі спілкування.

Читайте також: Перший супермісяць у 2020 році: що чекає на кожен зі знаків Зодіаку і що потрібно зробити

Телець

Проходження Урану по знаку Тельця викличе значні зміни у світогляді, життєвих цілях і навіть зовнішності Тельців.

Головною потребою Тельців буде потреба у свободі. Багатьом лютий принесе незалежність від обридлих відносин, чужих грошей, контролю. З впливом Урану будуть пов’язані зміна роботи, переїзд в інше місто, розлучення і розставання.

Детонатором змін стануть обставини, що символізують Меркурій: нове знайомство, гарна звістка, корисна інформація, навчання, документи, оточуючі люди, поїздка.

Наприклад, ви побачите оголошення про те, що хтось шукає компаньйона для оренди житла або закінчите курси і зміните роботу.