fbpx

Гороскоп на 6 червня

Овен

Для Овнів самим некомфортним періодом стане ранок. Навряд чи додасть вам оптимізму сімейна сварка, побутова розруха або діловий глухий кут. На щастя, з будь-якого положення вдасться отримати вигоду. В останній момент може знайтися потрібна вам сума, технічний або побутової компроміс. Пізно увечері ви можете розраховувати на приємний сюрприз. Можливо, вам зробить його ваша дитина, друг чи кохана людина.

Телець

Початок дня Тельці проведуть під враженням вчорашніх подій, будуть обмірковувати новини або згадувати недавні пригоди. Навіть у складній ситуації можна сподіватися на вдалий результат. З поточними справами вам краще покінчити ще до настання вечора: в кінці дня події здатні несподівано змішати ваші плани і вимагати нестандартного рішення. Можливий новий поворот в домашніх справах, спілкуванні з ріднею.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам краще не починати нових справ і займатися рутиною. Приклавши додаткові зусилля, можна усунути протиріччя, виправити помилку або нейтралізувати загрозу. Не завадить обмежити витрати, навести порядок у паперах, у побуті або на робочому місці. Якщо ви остаточно загрузли в нудній повсякденності, то в кінці дня покращиться настрій, почнете мислити менш приземлено і більш креативно.

Рак

Вранці Раки зіткнуться не тільки з плодами своїх праць, але і з наслідками своїх помилок, наприклад, нервозності. Вам може знадобитися терпіння, витримка, твердість. Буде і шанс пом’якшити удар, наприклад, за рахунок дипломатичності чи чужої симпатії. Пройшовши випробовування, не завадить винагородити себе за хвилювання або компенсувати збитки. Увечері імовірна несподівана купівля, бонус або допомога від друга.

Лев

Основна частина дня для Левів не надто продуктивна. Аж до вечора збережеться вразливість. Може підвести самопочуття. На поведінку вплинуть страхи або спогади. Небажано приступати до нових справ, залишати захищене місце. Можна зайнятися рутиною, дрібним ремонтом. Пізно ввечері вас підбадьорить або звільнить несподівана подія. У вас може з’явитися привід для хвилювання або оновлення.

Діва

Поки не настав вечір, Дівам краще перебувати в трудах праведних і не міняти взятого курсу. Навіть якщо ви зайняті чимось незвичайним і працюєте поза регламентами у вільному режимі, важливо дотримуватися правил і не виходити за рамки плану, тоді особисті і колективні зусилля дадуть плоди. До ночі складуться умови для більш креативного дозвілля: вечірки, свята, побачення, ігри, оригінальної акції.

Терези

Сьогодні зірки радять Терезам не піддаватися лінощам або страху. Має сенс проявити відповідальність, витримку, професіоналізм і, всупереч усьому, довести почате до кінця. Виняток — ризиковані і відверто збиткові акції. Виконавши свій обов’язок і зробивши все можливе, до кінця дня ви зможете з чистою совістю покинути свій пост, змінити обстановку і розслабитися. Приступати до нових справ не варто.

Скорпіон

Цей день допоможе Скорпіонам переконатися в успіху своєї місії. Може підійти до кінця поїздка, зустріч, небезпечна акція, перший етап навчання, пошуків, переговорів. Взятий бар’єр підвищить вашу впевненість у своїй правоті, зміцнить отримані права або статус. До ночі раптово зміняться ваші або чужі плани. Ви можете нестандартно відреагувати на несподівану подію або на чужу оригінальну поведінку.

Стрілець

Стрільців аж до вечора може супроводжувати настороженість, для якої будуть причини. Якщо напередодні ви пережили не самий простий момент, сьогодні можливі залишкові страхи і побоювання під враженням недавніх подій. Навіть у спокійній обстановці зірки радять не послаблювати пильність: перестраховка може виявитися кориснішою за безпечність. Вечір зніме тривогу, поверне впевненість, вселить надію.

Козеріг

Сьогодні зірки радять Козерогам віддати ініціативу іншим людям і залишатися спостерігачами подій. День дозволяє дипломатично уникнути сварки, загладити провину або пом’якшити конфлікт. Якщо прощення просить друга сторона, вам варто змінити гнів на милість і прийняти вибачення. Найкращим чином поправить справу практичний жест: гарний подарунок оригінальна компенсація шкоди, спільний обід або вечеря.

Читайте також: Ці кімнатні рослини дарують щастя жінкам, вони мають бути у кожної в будинку

Водолій

Для Водоліїв день може ознаменуватися рутиною, приємною чи ні — залежить від ситуації. Можливо, ви отримаєте задоволення, покінчивши з трудомісткою справою або відвернувши небезпеку. Сьогодні не варто включатися в нові справи, обстановка і самопочуття будуть не найвдалішими. Увечері імовірний сюрприз від друга, дітей, колег або партнера, не зовсім звична атмосфера запанує в будинку або у відносинах.

Риби

Сьогодні Риби можуть сподіватися на благополучний результат будь-якого сюжету. Буде отримано прибуток, відшкодовано збиток. Мине небезпека, налагодяться стосунки. Працьовиті Риби побачать позитивні плоди своїх старань. Якщо ви вирішили ухилитися від активності і перечекати бурю, ситуація покращиться і боротьба з обставинами може виявитися непотрібною. Однак недавні хвилювання можуть позначитися на вашому здоров’ї.

Позначки:
facebook