fbpx

Гороскоп на тиждень: чого чекати кожному зі знаків Зодіаку з 16 по 22 липня

Якщо цього тижня астрологи обіцяють вашому Знаку дисгармонію і проблеми, ознайомтеся з п’ятьма корисними порадами про те, як навчитися керувати своєю енергетикою. Це дозволить вам краще контролювати своє життя і справлятися з труднощами.

Овен
У понеділок і в п’ятницю планети-помічники Овнів, Марс і Плутон, будуть вельми активними. Робота зажадає від вас більше самовіддачі, але і позитивні результати, можливо, з’являться значно швидше. У ці дні можна займатися спортом і навчанням, тому що пам’ять буде працювати краще.

Венера, антагоніст Овнів, теж буде активною 16 і 20 числа, але Марс і Плутон будуть її пригнічувати. А ось в неділю вона виявиться в секстилі з Юпітером. Завдяки цьому аспекту останній день тижня виявиться дуже нeбeзпeчним для всіх, хто планував присвятити його роботі. Продуктивність може впасти до нуля, а стомлюваність підвищиться. Можуть з’явитися нав’язливі побутові проблеми, негаразди в любові. Не міняйте обстановку навколо себе 22 липня – спілкуйтеся з перевіреними людьми і більше відпочивайте.

Телець
В останні три дні тижня дружнsq Тельцям Місяць буде слабкіше звичайного через перебування в Знаку Скорпіона. З 20 по 22 липня астрологи рекомендують менше часу проводити на самоті. Заручіться підтримкою близьких і друзів. Ентузіазм і мотивація в роботі можуть зменшитися, так що на цьому фронті може початися період застою.

Інший ваш помічник, Венера, зможе нейтралізувати вплив планет-антагоністів і зробити понеділок воістину вдалим і світлим днем. Вона буде дуже потужною в аспекті з Марсом, тому ваша енергетика збільшиться, так само як і удача. Це буде день змін на будь-якому рівні. Можна сміливо вирушати в подорожі, відрядження, розважальні поїздки.

Близнюки
Єдиний по-справжньому позитивний і потужний день для вас на цьому тижні – понеділок. Меркурій, ваш наставник, виявиться в подвійному що підсилює аспекті з Сатурном і Плутоном. Це може привести до виникнення сприятливих умов для праці, переговорів і нових знайомств. У любові успіх буде супроводжувати представникам вашого Знака майже весь день, особливо ввечері.

Нептун, ваш воpoг, буде активний 20 липня, а Юпітер, не менше нeбeзпечний і воpoже налаштований, буде актуальний 22 липня. У вас можуть з’явитися проблеми з творчою реалізацією, з роботою, з відносинами. Ви можете стати надмірно ревнивими. Оточіть себе турботами і обов’язками, щоб відволіктися від негативних думок.

Рак
З усіх днів тільки неділя виявиться найбільш вдалим для вас. Юпітер, ваша планета-помічник, буде в позитивному аспекті з Венерою. Це призведе до появи нових ідей, підвищення мотивації. Ви можете стати надмірно амбітними, але це не страшно. Головне – йти до своїх цілей. Багато Раків зможуть пізнати секрет щастя, який так довго вислизав від вас.

16 і 20 липня – дні сили Марс і Сатурна, ворожих вашому Знаку планет. Спробуйте уникати в ці дні спогадів про минулі помилки. Самоаналіз зрештою спровокує проблеми і невпевненість в собі. Постарайтеся не думати про те, як виправити минуле – спрямувати свій погляд у майбутнє.

Лев
Левам тільки в понеділок посміхнеться удача, тому що дружній Плутон в цей день буде в позитивному аспекті з Меркурієм. 16 липня може виявитися найпродуктивнішим днем для тих, хто зайнятий у сфері мистецтва та творчості. Проблеми, з якими ви зіткнетеся, можуть зробити вас значно мудрішими і сильнішими, тому що в такі дні не буває нічого випадкового. Всесвіт допоможе вам стати краще і зрозуміти, чого ви насправді хочете від життя.

20 липня два ваших ворога, Сатурн і Нептун, зійдуться в що підсилює аспект. Завдяки такому союзу цих планет буде набагато простіше позбавити вас удачі. Потужна негативна енергетика може зробити Левів більш імпульсивними, агpeсивними, апатичними. У вас можуть прокинутися старі стpaхи, які, як вам здавалося, давно відступили.

Діва
Дуже нeбeзпечними днями для Дів можуть стати 20 і 22 липня. Венера, Юпітер і Нептун, ваші антагоністи, зроблять все можливе, щоб насолити вам. Важливі справи можуть зірватися, а прагнення йти вперед – повністю потрапити в прірву. Не будьте занадто категоричними до себе і оточуючих в ці дні – дайте свободу всім, кого любите. Важливі зустрічі та побачення краще відкласти. Якщо важлива справа відкласти буде неможливо, використовуйте шепотки на удачу.

Меркурій, покpoвитель Дiв, буде дуже потужним в понеділок. Цей день відкриє вам нові можливості. Можна присвятити його новим знайомствам, флірту і любові, а можна з головою піти в справи і роботу. Так чи інакше, але перший день тижня може задати темп всім наступним дням, так що не пропустіть удачу.

Терези
16 і 20 липня антагоніст Терезів Марс буде сильніше, ніж зазвичай. Це означає, що в понеділок і п’ятницю небезпека може підстерігати вас на кожному кроці. Ваші гірші риси характеру можуть проявити себе, що відлякає удачу в любові, справах і бізнесі. Намагайтеся стежити за своїм емоційним станом. Сконцентрувавшись на справах, ви зможете впоратися з імпульсивністю.

У неділю Венера, ваша планета-наставник, буде дуже потужною. Саме 22 липня можна буде поглянути назад і оцінити те, що вам вдалося чи не вдалося зробити за минулий час. Успіх супроводжуватиме Терезів, тому можна сміливо зайнятися самоаналізом, розбором помилок, довгостроковим плануванням і покупками.

Скорпіон
Цей тиждень буде для Скорпіонів неймовірно позитивним. Ворожий вам Місяць в п’ятницю, суботу та неділю втратить більшу частину своєї енергетики через перебування у вашому Знаку Зодіаку. В цей час астрологи рекомендують зайнятися роботою і любовними справами, тому що ваша впевненість в собі зросте, з’явиться оптимізм, зникнуть приховані негативні процеси у вашій свідомості. Займіться розвитком інтуїції – більше працюєте інтелектуально, підвищуйте енергетику, не сидіть склавши руки. Шосте почуття може врятувати вас від фіаско.

Ваш наставник Сатурн буде неймовірно потужним в понеділок. Його буде посилювати позитивний аспект з Меркурієм. 16 липня може стати днем ​​зміни цінностей, підвищення самостійності і працездатності. Багатьох Скорпіонів будуть чекати нові досягнення. Ви зможете зміцнити позиції в тих областях, які вважаєте пріоритетними.

Стрілець
Джерелом енергії і життєвої сили для вас на цьому тижні може стати Юпітер або Нептун. Ці планети – помічники і наставники Стрільців. Їх сили будуть максимальними 20 і 22 липня. Постарайтеся зробити все можливе в ці дні, щоб не втрачати ментального зв’язку з людьми, які вас підтримують. Це будуть прекрасні дні для зміцнення дружби і любові, для колективної роботи.

Негативний Меркурій буде небезпечний тільки в понеділок. 16 липня – день великих труднощів, хвилювань, усвідомлення минулих помилок, грубості і вимушеної самотності. Щоб хоч якось пережити ці проблеми, Стрільцям потрібно більше життєвих сил і психологічної витривалості, тому стежте за своїм самопочуттям.

Читайте також: Визначено кращий день для святкування весілля

Козеріг
Козерогам на цьому тижні слід побоюватися впливу Юпітера. Він буде сильний в неділю, тому вихідний день бажано провести на самоті і відпочинку. Підняти настрій 22 липня вам допоможе зміна обстановки, похід по магазинах, довгострокове планування.

Марс і Сатурн, головні помічники Козерогів, будуть дуже активними 20 числа. Їх одночасне посилення допоможе вам завершити найважливіші справи. Не відкладайте нічого не потім в цей день – намагайтеся братися за все, що запропонує вам доля. Астрологи радять бути дипломатичніше – це посприяє появі поваги з боку колег, друзів, другої половинки. У цей день можливі надходження коштів, виявлення нових джерел доходу.

Водолій
Водоліям удача може посміхнутися 16 і 20 липня, коли сприятливий Сатурн буде посилено позитивними аспектами з іншими планетами. Це будуть прекрасні дні для усвідомлення свого призначення, реалізації енергетичного потенціалу, який закладений у вас з народження, а також для активного відпочинку, спілкування і флірту.

По-справжньому небезпечних днів на цьому тижні у Водоліїв не буде. В цілому енергетика планет-антагоністів і планет-помічників буде блокуватися один одним. У такі періоди можна сміливо починати відпочинок, шукати другу половинку. А ось на роботі потрібно уважність і обережність.

Риби
Тільки в понеділок ворожий Меркурій зможе насолити вам. Оскільки ця планета відає спілкуванням і навчанням, саме в цих сферах у вас можуть початися серйозні проблеми. Можливі сутички з ворогами і недоброзичливцями. Відновити сили і енергію після неприємного спілкування допоможе концентрація на домашніх справах і звичних проблемах, на творчості. Навчання краще відкласти, тому що негативний Меркурій в понеділок може викликати проблеми з пам’яттю.

20 і 22 липня – дні сили Венери, однією з ваших планет-покpoвителів. Ці дні будуть найбільш позитивними на тижні, так що постарайтеся присвятити їх справам, які приносять вам задоволення. Астрологи радять змінити обстановку в п’ятницю, а в неділю зайнятися домашніми справами, плануванням і покупками.

Джерело.

You cannot copy content of this page