fbpx

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 червня

У кожного з нас є своє джерело сили. У період з 3 по 9 червня необхідно активізувати це джерело, тому що витрати енергії можуть бути колосальними. Зірки і планети зараз налаштовані на позитивний лад, але події, які вони можуть викликати, стануть дуже вимогливими до людського терпіння, фізичної та психологічної стійкості.

Овен

Овнам вдасться залучити в своє життя позитивні зміни. Найважливішими днями астрологи називають для цих людей понеділок і неділю. Понеділок – час колективної праці, дружби, любові, пошуку нових знайомств. У цей день направити всю свою енергію краще на щось творче, наприклад, допомогти комусь із близьких чи колег. Джерело

Неділя – ідеальний час для романтики, побачень, зміцнення любові. Це вкрай емоційний день, як і весь тиждень в цілому. Останній день тижня – ідеальний час для побудови подальших планів на життя і пошуку нової мотивації, розстановки пріоритетів. В цілому всі ці сім днів будуть дуже яскравими і швидше за все запам’ятаються Овнам надовго.

Телець

Останні три дні тижня для Тельців будуть вкрай непередбачуваними. Особливо це стосується неділі, в яку астрологи рекомендують Тельцям не займатися нічим, що могло б поставити під удар їх настрій. На вихідних краще відпочивати і не ризикувати, не витрачати свої гроші і свій час даремно.

Решта днів ідеально підійдуть для розміреним і спокійної роботи, для активного відпочинку, нових знайомств, пошуку нових захоплень. Тельцям потрібно буде зайнятися якимись важливими справами, прибрати удома, зробити перестановку меблів. У спілкуванні з оточуючими їм знадобиться більше співпереживання і прагнення до надання допомоги.

Близнюки

Близнюкам не варто ділитися своїми планами з оточуючими. Складні справи краще робити поодинці. Довіряти все найпотаємніше можна тільки другій половинці – у неї ж можна питати поради, цікавитися думкою щодо тієї чи іншої події. Що до оточуючих, то прийшов час навчитися розбиратися в людях і читати їх наміри.

В цілому тиждень буде стабільним, тому панацеєю від проблем буде спокій і розміреність. Не потрібно кидати справи і починати робити щось нове. Краще сфокусувати увагу на обов’язках, ступити на шлях відповідальності й самодостатності. Прийшов час переходити від слів до справи. Працьовиті Близнюки будуть найщасливішими.

Рак

Раки поза всяким сумнівом стануть найбільш романтичними і люблячими Знаками Зодіаку, однак зараз такий час, коли варто побути на самоті. Це не означає, що потрібно махати всім рукою і зникати до наступного понеділка. Мається на увазі, що самота стане найкращими ліками від нервового напруження. Вона допоможе розібратися в собі і зрозуміти, куди далі йти, якою дорогою йти за щастям.

Цілком можливо, що люди будуть провокувати в Раках появу нових сумнівів і внутрішніх конфліктів. Саме тому краще у всьому покладатися на себе, на свої сили, не питаючи ні в кого порад. Якщо в справах і в роботі буде потрібно холоднокровність, то в любові краще проявити дипломатичність. Кохана людина може відчути гостру потребу в підтримці Раків.

Лев

Леви не завжди люблять слідувати інструкціям, але на цьому тижні їм потрібен порядок. Належить побачити в усьому причини і наслідки, не покладаючись лише на чисту інтуїцію. Слідувати емоціям в період з 3 по 9 червня не варто, особливо якщо ці емоції негативні. Ревнощі, страх і заздрість будуть руйнівними.

Найсприятливіші дні тижня – понеділок і неділя. У ці дні Левам посміхнеться удача. Їх харизма і чарівність зростуть, що позитивно відіб’ється на відносинах з протилежною статтю. Єдине, чого дійсно варто остерігатися Левам, це думки про те, що вони завжди праві. Будь-які надмірності, в тому числі і в плані впевненості в собі, будуть приводити до серйозних конфліктів.

Діва

Дівам потрібно вже в понеділок скласти плани на тиждень. Потрібно дотримуватися їх невідступно до самої неділі. Перший день тижня – найважливіший, найсприятливіший і потужний в енергетичному плані. Планети будуть творчими, тому людям даного Знака пощастить в справах, що вимагають уваги і сили волі.

Енергетика людини вельми податлива і непостійна. У Дів енергетичний фон змінюється дуже різко і часом непередбачувано. Однак в період з 3 по 9 червня на них чекає спокійний час, коли їх сили будуть залишатися на одному рівні. Цілеспрямованість – краща риса для прийдешніх семи днів. Також більш щасливими будуть спостережні і щирі Діви – їм пощастить і в любові, і в справах.

Терези 

Терезам слід зберігати порядок вдома, щоб енергетичні потоки були більш активними і стабільними. Увесь тиждень буде дуже позитивним, вкрай стабільним, передбачуваним, але в неділю все немов обірветься.

В останній день тижня зірки поміняють свій настрій на негативний і деструктивний, істотно підвищивши активність, практично до максимуму, що буває рідко. Це призведе до зриву планів, неможливості нормального відпочинку, появі депресивних думок, невпевненості. Не варто ставити собі палиці в колеса, призначаючи якісь справи проти неділі – краще просто відпочити і нічого не робити в цей день.

Скорпіон

Скорпіонам найбільше варто остерігатися проблем 7 червня. У цей день планети можуть створити навколо цих людей ореол негативу. Краще намагатися жити по законам Всесвіту, тому що вони допомагають людям бути щасливими, залучати удачу, в меншій мірі залежати від випадковостей, настрою зірок та інших обставин.

Цей тиждень чудово підходить для боротьби зі стереотипним мисленням, з невпевненістю. У відносинах з оточуючими варто проявляти активність і бути чуйними, добрими, творчими. Не варто тягнути в свою душу різне емоційне сміття на кшталт образ або заздрості. Потрібно розуміти, що у кожної людини своя дорога в житті, а успіх прямо пропорційний докладеним зусиллям.

Стрілець

Харизма Стрільців на цьому тижні зросте багаторазово. Особливо яскравим днем ​​може стати неділя, яка ідеально підійде для зустрічей любовного або ділового характеру. Це найяскравіший і сприятливий день тижня. Але й інші дні теж будуть дуже приємними і продуктивними. Удача буде слідувати за Стрільцями, але для цього варто зберігати послідовність у діях, не допускаючи ніяких відхилень в планах.

Наполегливість і пристрасть – ось основна зброя представників цього Знака Зодіаку. Залучити більше удачі допоможуть камені-обереги, а також наявність поруч близьких людей. У нескінченній низці подій потрібно знаходити хвилинку для того, щоб озирнутися назад і оцінити свої вчинки, подивитися на себе з боку. На цьому тижні дуже корисний для Стрільців самоаналіз. Критика оточуючих людей теж дуже важлива – астрологи радять не реагувати на неї занадто різко.

Козеріг

Козерогам час перестати перетягувати на себе чужі проблеми. Варто зайнятися собою і своїми власними планами, забувши про все, що їх оточує. Також астрологи рекомендують бути уважними 7 і 9 числа, так як в ці дні деструктивні нотки в поведінці планет виявляться гостріше. Потрібно боротися з власництва, тому що це небезпечне почуття руйнує і любов, і натхнення.

На горизонті Козерогів можуть виникнути якісь нові можливості, тому знадобиться частка розважливості, свіжий погляд на життя. Найбільше везти буде на цьому тижні тим представникам цього Знака, які вміють боротися із заздрістю і невпевненістю. Не завжди все йде за планом, але завжди є можливість повернути все на круги своя.

Читайте також: Особливий молодий Місяць 3 червня – ваш шанс змінити життя і скорегувати приємні події

Водолій

Найбільш несприятливий день тижня – п’ятниця, але це не означає, що Водоліїв чекають великі небезпеки. Просто в цей день їм доведеться шукати додаткову мотивацію, тому що зірки будуть негативно впливати на події,  що відбуваються навколо.

Увесь тиждень ідеально підходить для духовних пошуків, для самоаналізу і роздумів про життя, про майбутнє і минуле. У справах варто проявляти більше скромності, а в любові ліками від бід стане чесність. Водолій – життєлюбний Знак, яким важко перестати вірити у власні сили. На цьому тижні ця життєлюбність їм дуже сильно знадобиться.

Риби

У Риб починається низка везіння і період позитивних емоцій. У фінансовій сфері можливі серйозні зміни, за якими варто стежити дуже уважно. Варто пам’ятати про знаки Всесвіту, що попереджають про швидкий прибуток. Також корисно не забувати і про оборону. Цей період добре підходить для покупок, для здійснення якихось важливих кроків на кшталт зміни роботи, пошуку нових джерел доходу.

Головне зараз – не перекладати відповідальність на інших людей. Рибам необхідно самостійно справлятися з проблемами і не боятися робити рішучі кроки до намічених цілей. Упевнені в собі і знають, навіщо вони йдуть вперед, Риби, надаватимуть особливий вплив на оточуючих людей, підвищувати свій авторитет.

You cannot copy content of this page