Гороскоп на вихідні 13-14 серпня: майже у кожного дні минуть вдало

Овен

У Овнів дні минуть в домашніх турботах – доведеться вирішувати не лише миттєві проблеми, а й ті, що скупчилися давно. Всім увагою заволодіють рідні та близькі, але родина того варта.

Телець

Для Тельців це дні креативу та творення. Сьогодні зірки максимально посилюють їхній творчий потенціал, тому є всі шанси створити шедевр.

Близнюки

Чудовий час, щоб присвятити його фінансам. Сьогодні у Близнюках прокинеться талант бухгалтера, який дозволить підвести рахунок своїм доходам та витратам. Будь-які проблеми, пов’язані з грошима, вдасться вдало вирішити.

Рак

Раками в ці два дні правитиме інтуїція. Астролог порадила не чинити опір і не намагатися думати раціонально – найкращим радником буде внутрішній голос.

Лев

Для Левів ці вихідні це дні кохання та гармонії. Вони не тільки самі відчують сердечного тепла і бажання обійняти весь світ, а й оточуючі відчують до них симпатію.

Діва

Для Дів будуть актуальні питання кар’єри. Їм можна замислитися над підвищенням кваліфікації та здобуттям додаткової освіти. Перспектива зміни ділової сфери змусить їх шукати шляхи професійного вдосконалення.

Терези

Терези всі дні витатимуть у хмарах, вдаючись до спогадів про щасливі моменти минулого і мріючи про майбутнє. Повернутися до справ буде непросто, тому день виявиться не плідним.

Скорпіон

У Скорпіонів неймовірних висот досягнуть організаторські здібності. Вийде впоратися з реалізацією будь-якого проекту, а енергії та ентузіазму буде через край.

Стрілець

Стрільцям не потрібно поспішати з важливими починаннями – у вихідні краще обмежитись рутинними справами. Погане самопочуття не дозволить активізувати мислення та енергію, тому краще не намагатися керувати обставинами.

Козеріг

Козерогам у ці два дні не можна приймати відповідальних та важливих рішень. Вони будуть схильні до зайвої емоційності, через що можуть піти на радикальні кроки, а це не завжди вдалий вибір.

Водолій

Водолії будуть у повній гармонії із собою. Зовнішній світ не хвилюватиме їх ні в якому разі, а для оточуючих вони стануть втіленням кантівської непізнаваної “речі в собі”.

Риби

Риб чекає на несподіванку у сфері фінансів. Можливо, буде прибуток, на який не розраховували, або нове джерело доходу. У будь-якому випадку відкриття виявиться приємним фінансовим сюрпризом.