fbpx
Гороскоп

Гороскоп сумісності: що чекає вашу пару в 2020 році

Всього в астрології чотири стихії, в кожній з яких по три Знака Зодіаку. Саме стихія багато в чому визначає основи нашого характеру, за якими можна судити про сумісність двох людей. Ось ці чотири стихії: Вогонь (Овен, Лев, Стрілець), Земля (Телець, Діва, Козеріг), Повітря (Близнюки. Терези, Водолій) і Вода (Рак, Скорпіон, Риби). Визначте стихію своєї другої половинки і себе, а потім знайдіть свій союз нижче в списку.

Стихія Вогню + стихія Вогню
2020 рік – час Білого Сталевиого Щура, а Метал з Вогнем загартовують один одного. Це час, коли цій парі потрібно повна взаємодія, командна робота. Не варто звертати увагу на нав’язливу думку оточуючих в моменти прийняття важливих рішень. Джерело

Стихія Землі + стихія Землі
2020 рік – ідеальний час для зміцнення відносин в такому союзі і для спільного проведення часу. Астрологи зазначають, що при бажанні можна займатися кожному своїми справами, і це не принесе людям стихії Землі ніяких проблем.

Стихія Повітря + стихія Повітря
Повітря з Повітрям ідеально поєднуються з причини вдалого розташування небесних світил. Через ретроградність Урану на самому початку року можуть відбуватися неприємні сварки, тому до 11 січня бажано проявляти один до одного тільки увагу і теплоту. Перша половина року ідеальна для весілля. Залишилося лише правильно вибрати сприятливий день.

Стихія Води + стихія Води
Двоє людей Водної стихії можуть зустріти на своєму спільному шляху перешкоди. Астрологи радять не ризикувати і намагатися відпускати важкі ситуації, а не нагнітати обстановку. Також не варто захоплюватися сентиментальністю і жити минулим. Краще дивитися в майбутнє разом.

Стихія Землі + стихія Вогню
Земля і Вогонь поєднуються в 2020 році дуже і дуже добре. Таку пару чекає багато нових емоцій, великі і вдалі покупки, зміна обстановки. Цей рік повинен стати доленосним. Можна сміливо укладати шлюб, одружитися, вінчатися, знайомитися з батьками.

Стихія Землі + стихія Повітря
Розпочнеться рік для такої пари важкувато, тому що ці люди будуть зазнавати труднощів творчого та інтелектуального характеру. На цьому грунті можливі сварки і конфлікти. Ближче до весни ситуація виправиться. Потрібно перетерпіти пару місяців, тому що потім таку пару чекає багато позитивних моментів.

Стихія Води + стихія Землі
Вода і Земля прекрасно доповнюють один одного. Ці люди зможуть рятувати себе і другу половинку в потрібні моменти. Це буде дуже сприятливий рік, в який необхідно бути однією командою. Обом сторонам потрібна психологічна підтримка, а також раціональний підхід до вирішення негараздів.

Стихія Вогню + стихія Повітря
Ці вибyxонебeзпечні парочки в 2020 році наведуть шереху в кожній із сфер. Це будуть найяскравіші пари. Від них буквально буде виходити впевненість, харизма, чарівність і чуттєвість. Астрологи радять не міняти життєві принципи і плани на найближчі дванадцять місяців.

Читайте також: Які сюрпризи принесе рік прийдешній кожному з нас: гороскоп на 2020 рік

Стихія Води + стихія Вогню
Цих людей чекатимуть приємні моменти, які стануть хорошими спогадами в майбутньому. Вода і Вогонь зможуть доповнювати один одного, як Інь і Ян. Це найспокійніший і найбільш гармонійний союз, який розквітне ближче до осені 2020 року. В кінці літа потрібно налаштуватися на щось унікальне в своїй спільній історії.

Стихія Повітря + стихія Води
Зірки і планети радять цим людям не заважати один одному займатися особистими справами. Ці люди можуть досягти великих висот у роботі і в захопленнях, але їм потрібна підтримка, а не зайва критика і скепсис з боку близьких. Рік обіцяє бути дуже продуктивним у всіх сенсах.

You cannot copy content of this page