Господь, під покровом крил Твоїх бережи батьків моїх: Дві особливі молитви за батьків, які потрібно прочитати сьогодні кожному із нас

Господь, під покровом крил Твоїх бережи батьків моїх: Дві особливі молитви за батьків, які потрібно прочитати сьогодні кожному із нас.

Сьогодні 1 жовтня — міжнародний день людей похилого віку. Помоліться в цей день за своїх батьків. Ось вам дві молитви які допоможуть в цьому.

“Добрий Боже! Твоїй опіці доручаю моїх батьків. Своїм Провидінням дивися за ними. Благослови їхній труд, підтримуй їхнє життя. Уділи їм благодаті завжди бути з’єднаними з Тобою. Помнож їхню віру, уповання на Тебе і любов серця; нехай у Тобі знаходять справжній мир. Джерело

Допоможи мені постійно пам’ятати і активно допомагати батькам, щоб я міг (могла) їм віддячити за блага, отримані від них.

Батькам нашим належить слушний відпочинок, а все ж таки вони турбуються про нас постійно. Подай їм, Боже, спокійний вечір життя та будь із ними, щоб не почувалися самотньо. Продовж дні їхнього життя, додай сил і надії, а колись дай осягнути вічну нагороду на небесах. Амінь.”

“Всемилостивий Боже! Дякую Тобі за моїх батьків і за все те добро, що Ти мені дав через них. Вони виховали мене, навчили любити Твої святі заповіді та ненавидіти гріх. Я їх люблю й хочу завжди шанувати їх.

Читайте також: 1 жовтня — День пам’яті святих мучениць Софії та Ірини. У них просять зцілення від хвopоб і захисту від нещacть

Благослови їх, Господи, усяким добром та довгим і щасливим життям, борони від злого, дай їм силу перемогти всі труднощі. Дай, щоб вони на старості дочекалися потіхи від своїх дітей, і передусім від мене, а по смерті прийми їх і мене до Небесного Царства. Амінь.”

Господь, під покровом крил Твоїх
Бережи батьків моїх.
Віддай заслужену нагороду
За їхню любов і доброту.