Господи милосердний, бережи мене від усякого зла і не залишай без своєї підтримки у важких обставинах життя

До Господа слід звертатися не тільки в тяжкі хвилини, а й у вільний час. Найперше маємо дякувати Йому за кожен прожитий день, за життя і здоров’я своїх рідних і близьких. Саме молитви допомагають відчути любов Господа і вберігають нас від усього поганого. Джерело:

Молитва про примирення з важкими обставинами життя

Господи мій і Боже в Трійці Святій єдиний, незбагненний і безмежний у любові до свого створіння – людини!

Хоча Ти сотворив мене на свій образ, я – лише «порох і листя на вітрі», негідне Твоє дитя. Tи, Господи Боже, дав свого Сина, щоб Він за мене пoмеp, віддав життя.

A я? Я нарікаю на свою долю та обурююся, недооцінюючи те, що кожного дня отримую від Тебе: життя, здоров’я, віру… Обурений, бо інші мають більше… Забуваю про те, що в житті найважливішим є не «мати», а «бути».

Христос є Дорогою, Правдою і Життям. Допоможи мені, Боже, приймати життя таким, яким є, бо воно походить від Тебе і тому не може бути поганим чи безглуздим.

Ісус попереджав, що наслідування Його не буде легким, але також сказав, що той, хто буде Йому вірний, отримає нагороду: «Хто піде за Мною, той не ходитиме в темряві, але матиме світло життя» (Йн 8, 12).

Боже мій, навчи мене приймати те, що Ти мені даєш, із великою покорою та довірою дитини, яка безмежно покладається на свого батька та розуміє, що сповнене любові серце Отця до своєї дитини завжди знає, що їй потрібне. Aмінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел