Гості збираються йти, мати відводить Єгора і досить голосно говорить: «Тобі дружина потрібна інша, відвези цю дівчину туди, де взяв!». Мілана в сльозах тікає вниз по сходах, за нею слідом біжить Єгор. Чергова його наречена не хоче йти проти потенційної свекрухи і їде до себе. Хлопець же в черговий раз переконує себе, що мама не може помилятися

На порозі стояв старший син Єгор з букетом троянд з досить миловидною дівчиною.

– Привіт, мамо, я хочу тебе познайомити зі своєю дівчиною! Її звуть Мілана, я її привіз до нас з Житомира!

Валентина Сергіївна холодно привіталася, оглянула мигцем дівчину і пропустила сина з нею в квартиру. Після чого вирушила ставити чайник і накривати на стіл.

Чай, кава, печиво, варення, бутерброди – стандартний набір без надмірностей. Жінка всім своїм виглядом показувала, що дівчина їй не подобається, як, втім, і попередні подруги сина.

Єгор був старшим її сином, з батьком якого вона так і не змогла ужитися. У сина вона бачила всі недоліки «колишнього», тому він її дико дратував.

Мілана, з дозволу господині, оглянула квартиру, інтер’єр якої їй припав до душі. Сіли пити чай, Мілана почала розповідати про себе, думаючи, що мамі її хлопця це буде цікаво. Описала свій будинок, батьків і їх роботу, а також молодших брата і сестру.

Трохи розповіла і про свою майбутню професію логопеда-дефектолога, а також любов до дітей. Валентина Сергіївна слухала дівчину не перебиваючи, пропускаючи багато повз вуха.

Вона хотіла, як можна швидше позбутися від гості і сина, який приїжджаючи у відпустку зупинявся завжди у діда по батькові – в будинку матері йому не було місця.

І ось гості збираються йти, мати відводить Єгора і досить голосно говорить: «Тобі дружина потрібна інша, відвези цю дівчину туди, де взяв!». Мілана в сльозах тікає вниз по сходах, за нею слідом біжить Єгор. Чергова його наречена не хоче йти проти потенційної свекрухи і їде до себе. Хлопець же в черговий раз переконує себе, що мама не може помилятися …

Не знаю, з якого разу, але Єгор все ж зміг догодити матері. Сподобалася їй доглянута і зухвала Катерина, яка працювала головбухом.

– Синку, ось ця тобі ідеально підходить! Нічого, що з характером, все у тебе буде з такою пробивною дружиною!

– Мам, тільки ось вона випити в компанії не проти, кричить вже зараз на мене, як їй там не так.

– Ну, це вона все по молодості. Діти з’являться, подивишся, зміниться і стане м’якше.

Єгор і Катя одружилися, більше 5 років в сім’ї не було дітей. Подружжя обстежувалися неодноразово, лікувалися, але нічого не допомагало.

А потім, чи то співпало, чи то Катя все ж згрішила з ким, тільки ось після відпочинку на морях з подругою, вона через кілька тижнів всім сказала, що чекає поповнення.

Єгор був щасливий безумно, в радістю виконував всі капризи дружини. І ось, в кінці травня, на світ з’явився симпатичний білявий хлопчина.

З його народженням, Катя, правда, не стала м’якше і краще, як очікував Єгор. Вона, як і раніше, могла піти «погуляти з подругами» і потім прийти додому пізно з запахом перегару …

Хлопчику було 11, коли Єгор вирішив, що з нього досить. Подав на розлучення, відмовившись від розділу майна.

Шкода йому було тільки сина, який після відходу батька з сім’ї зірвався з котушок – хамив вчителям, задирався з дітьми у дворі і навіть втікав з дому, коли його діставали гулянки влаштовані будинку у вихідні дні матір’ю.

Єгор намагався переконати дружину стати нормальною заради сина, але та відкрито його послала куди подалі.

Через постійні переживань за сина чоловік, якому тільки недавно стукнуло 37, зліг. Доглядає за ним зараз рідний батько. Матері Єгора, якій так сподобалася свого часу Катя, не стало, не дожила до пенсії всього рік.

Мені здається, що життя Єгора була б зовсім іншим, якби він вибрав ту ж Мілану – просту, добру, люблячу. Тільки ось послухав він маму і мабуть це було найсерйознішою його помилкою.