fbpx

Готуються 5 хвилин. Пиріжки «Нашвидкоруч» я готую ще з третього класу сама

Я почала їх пекти (мама показала), напевно, з класу третього. Приходили подружки, і я по-швидкому пекла їх. Коли в нашій родині приходять гості (особливо несподівані) – це рецепт, який виручає завжди.

Складові:

яйця – 1 шт .;

дріжджі (пресовані) – 1/2 пачки (50 г);

маргарин (масло) – 200 г;

сіль – 1/2 ч. л .;

сода (розпушувач) – 1 ч. л .;

борошно – 2 ст. (або трохи більше);

вода – (г 100, щоб розвести дріжджі).

Пиріжки «Нашвидкоруч»: покроковий рецепт:

Дріжджі розвести в ледь теплій воді. Я думаю, що можна замінити і сухими дріжджами. Просто, коли цей рецепт з’явився в нашій родині, сухих дріжджів ще не існувало, тому в оригінальному рецепті використовуються свіжі.

У ємність насипати борошно, сіль, соду, покласти маргарин, розбити яйце і влити дріжджі.

Замісити тісто. Я це завжди робила і роблю руками. ХП у мене немає. Але, думаю, для простоти можна замісити в будь-якому (придатному для цього) сучасному девайсі.

Тісто готове. Йому не треба давати час на підняття, можна відразу починати обробляти пиріжки.

Ділимо тісто на частини. Потім кожну частину на порції. Краще робити маленькі пиріжки (в оригіналі це пиріжки на один укус, т. як йшли до чашки бульйону, на порцію належало 3 шт.). У мене з цієї порції вийшло 40 шт. (2 дека по 20 шт.).

Розкачуємо тісто трохи товщі, ніж на чебуреки, кладемо начинку.

Ліпимо пиріжок. Краще (і красивіше виходить) заліплювати зверху, а потім ще пройтися другим швом-кіскою.

Щодо начинки. Я говорила, що в оригіналі це пиріжки з м’ясом і цибулею, але ми їх робимо і з капустою, і з яблуками, і з яйцями, і з рисом, і навіть з сиром (закриті). Можна з будь-якою начинкою.

Викладаємо на деко, змащене маслом, змащуємо яйцем (жовток + вода) і випікаємо 25-30 хв. при температурі + 200 … + 220 ⁰С (час і температура залежать від можливостей вашої духовки). Пиріжкам не треба час на підростання, їх відразу можна випікати.

Але якщо ви хочете (або у вас зайвий час до приходу гостей), можна дати їм підрости. Ви побачите, як вони піднімуться і збільшаться в об’ємі.

You cannot copy content of this page