Гроші зрадницьки почали закінчуватися, а з ними і безтурботне життя. Ми переїхали в скромнішу квартиру, а згодом змушені були здати в співоренду кімнату. Ситуація була не з кращих. А тут ще сусідка почала залицятися до мого чоловіка

Ми прожили з коханим 8 років. Після декількох місяців стосунків винайняли собі житло і почали жити разом. Через два роки переїхали до просторої квартири в обласному центрі. Ми часто подорожували. В одній з таких подорожей ми побралися.

Нашому коханню всі заздрили, ми були не розлий вода. Завжди підтримували одне одного. Зуміли, навіть, заробити вдосталь, на акціях, тож грошей вистачало. Ми ще більше почали подорожувати, купували дорогі фірмові речі, жили в достатку.

Та гроші зрадницьки почали закінчуватися, а з ними і безтурботне життя. Ми переїхали в скромнішу квартиру, а згодом, змушені були здати в співоренду кімнату. Ситуація була не з кращих.

Звичайно, ми постійно намагалися знайти роботу, інші способи заробітку, та все якось не складалося. Через деякий час, я почала помічати, що сусідка по квартирі залицяється до мого чоловіка. Як я не намагалася повернути наші стосунки в правильне русло, у мене нічого не виходило. Тож я переїхала і подала на розлучення.

Зараз я працюю майстром манікюру, сама заробляю собі на життя. І хочу побудувати на цьому кар’єру. Згадую колишнє життя і не розумію, як все так швидко розвалилося.