Гуляння тривало до ранку, а вранці я прокинулася в обіймах чоловіка своєї найкращої подружки

З Христиною ми дружимо з самого дитинства. Я була у неї подружкою нареченої на весіллі. Я навіть хрещена мама її доньці. А як бути в цій ситуації взагалі не знаю. Зі своїм чоловіком Сергієм, Христина познайомилася в інституті. Після місяця спілкування дізналася що вaгiтна. Вона була дуже рада такій новині, бо по вуха була закохана в Сергія. Природно вона відразу ж повідомила йому цю новину. Я не знаю яка реакція була у нього, але вже на наступний день вони повідомили про те, що збираються грати весілля. Джерело.

Уже через місяць у них відбулося красиве весілля. І все б нічого, але на весіллі Сергій випив дуже багато і покликав мене на розмову, де почав дуже відверто чіплятися до мене і говорити що я завжди подобалася йому. Я була в шoці від такої поведінки, але вирішила що це все aлкoгoль і Христині я не буду нічого розповідати, тим більше вона в такому становищі зараз.

Читайте:Ті заробітки не пішли на користь нашій сім’ї. У Тараса з’явилася інша жінка. Тату, куди ти їдеш? – запитала, споглядаючи на зібрані речі. -Тата забрала чужа тітка.

На ранок після всього гуляння Сергій навіть і не подав виду що щось було. Я навіть видихнула, подумавши що дійсно роль зіграв aлкoгoль. Йшов час, животик у Христі ставав все більше і більше. Ось і прийшов час пoлoгів. Христину відвезли в лікарню, а Сергій запросив мене і ще друзів відсвяткувати цю справу. Поки ми сиділи за столом, нам повідомили що Христина наpoдила. Гуляння тривало до ранку.

Вранці я прокинулася в обіймах Сергія. Звичайно ж я себе лаяла за те, що так вчинила. Що не проконтролювала себе в потрібний момент.

Але тоді Сергій знову повторив, що я подобаюся йому. Наше спілкування не припинилося. Вже минув рік. Я розумію, що кохаю до божевілля цього чоловіка. І він мене кохає, він навіть хотів піти від Христини, але я заборонила це робити. Я взагалі заплуталася, як бути далі? Що робити? Сергій каже, що одружився з Христиною заради дитини а я розумію, що кохаю його?