fbpx

Гидливо оглянула наречену сина і видала: “Не наpoдить вона тобі нікого з такою то фігурою!” Але справжні веселощі почалися після весілля

Маша була невисокого зросту, худенька, з красивими блакитними очима і довгим світлим волоссям. Не дівчина, а лялечка! Ярослав відразу закохався в неї, як тільки побачив в коридорі інституту. Сам хлопець був високий і кремезний, тому їх пара розчулювала всіх навколо, коли вони почали зустрічатися.

Через кілька місяців Ярослав вирішив зробити своїй Марійці пропозицію. Вона відразу дала згоду, і вони разом поїхали до Ярослава додому, знайомитися з мамою. Машині батьки жили в іншому місті, тому візит до них повинен був відбутися пізніше. Побачивши свою майбутню свекруху, Маша відразу зрозуміла в кого пішов Ярослав.

Це була висока повна жінка з суворим поглядом. Вона відразу гидливо оглянула наречену сина і видала: «Не наpoдить вона тобі нікого з такою то фігурою! Вона і дитини то виносити не зможе, квола занадто». Ярослав посміявся і перевів розмову в інше русло.

Маша до самого весілля уникала зайвих зустрічей зі свекрухою. Але після знаменного дня діватися було вже нікуди, молодим довелося оселитися у Ярослава на деякий час, до здачі диплома і влаштування на роботу. Тут то і почалося «веселе» життя. Свекруха почала відгодовувати Машу. Вона чомусь думала, що чим товща жінка, тим більше в ній здоров’я.

По початку Маші було незручно відмовлятися, і доводилося їсти пироги, млинці та інші «ласощі» від яких вона нібито повинна була одужувати. Але дівчині не хотілося цього та й не любила вона таку їжу у великих кількостях. Згодом Маша почала навідріз відмовлятися і свекруха починала кричати на неї, навіть обзивала по всякому і звинувачувала в тому, що вона хоче залишити її сина бездітним. Причому робила мама все це в основному за відсутності сина.

Читайте також: “Моя свекруха – свята жінка. Навіть після зради мого чоловіка, вона знайшла вихід і не стала на бік сина”

Маша не скаржилася чоловікові на свекруху, мовчки чекала, коли ж вони нарешті з’їдуть. Та ще й худла на нервовому грунті. Ярослав сам помітив нелади, і Маші довелося розповісти йому про все. Відповідальний чоловік вирішив проблему: вибив на ці кілька місяців кімнатку в гуртожитку при інституті і перевіз туди дружину.

Ось тепер вони зажили спокійно. Свекруха довго стoгнaлa і ахала, але змирилася. На її превеликий подив через рік її «слабенька» невістка успішно виносила і наpoдила двійню!

Джерело.

You cannot copy content of this page