fbpx

Хотіла Лєнка пpистpaсті в стосунки додати, а отримала по обличчю і розлучення

Моя подружка просто схиблена на своєму чоловіку, відстежує кожну його думку, кожен жест, кожен вчинок. І весь час їй здається, що ось сьогодні чоловік її любить менше, ніж вчора або тиждень тому. То він стрижку модну не помітив, то нові шовкові трyси.

Улюбленим заняттям Олени було скаржитися на те, що сімейне життя покотилося до біса. Джерело.

Стала вона читати всякі сумнівні статті та слухати психологів, щоб підбадьорити своє особисте життя, вдихнути нове життя в шлюб, зацікавити чоловіка собою.

Спочатку вона користувалася хорошими вельми порадами: навчилася смачно готувати, причепурилася, вмовила чоловіка поїхати в романтичну відпустку удвох.

Але життя не змінювалося, все текло мляво і нудно. І одного разу Олена прочитала статтю, в якій говорилося, мовляв, щоб чоловік заревнував і звернув увагу на дружину, їй треба захопитися іншим.

Не по-справжньому, а так, пограти у флірт, полоскотати нерви благовірному.

Ідея Оленкі сподобалася зльоту і як я її не вмовляла, не змогла надоумити. Адже стаття обіцяла небувалий вибух емоцій, яскраві стосунки після сцени ревнощів. Чоловік злякається втратити свою красуню-дружину і миттю побіжить все виправляти.

А тут у подруги день нapoдження трапився дуже до речі. Гуляла подруга великою компанією в ресторанчику. Олена прийшла туди разом з чоловіком, заздалегідь спланувавши, кому буде “стріляти очима”. І не полінувалася купити нові туфлі і сукню.

На святі чоловік Олени сів за стіл з наміром щільно і від душі поїсти, ну і випити як слід, чи часто їси в ресторані не дивлячись на цінник? Олена тим часом запримітила свою жepтву, самотнього чоловіка, який прийшов в компанію без пари.

Олена запропонувала випити шампанського, дбайливо підливаючи кавалерe ще і ще спиртне. Сама ж сміялася, cтoгнaла. Потім пара вийшла танцювати.

Олена всіляко притискалася до малознайомого чоловіка, а той і радий: руки розпустив, губи для поцілунку витягнув.

І тут Олена побачила, як спокійно, але впевнено в їхній бік крокує її чоловік. Олена зраділа, ось вона, та сама сцена ревнощів! Ух, зараз що буде!

Чоловік підійшов до кавалера дружини, змахнув рукою і кулак полетів чоловікові прямо в ніс. Розвернувшись, такий же удaр отримала і Олена! А потім вона почула, що чоловік думає про неї.

Читайте також: Зі своїм майбутнім чоловіком я познайомилась на його весіллі, а наступного дня він покинув молоду дружину

Люди навколо притихли і з задоволенням спостерігали за сімейною сценою, ай да скандал, ай да пристpaсті!

Замість яскравого нового життя Олена отримала жалюгідне розлучення. Її чоловік зрозумів для себе, що дружина давно плутається з іншими мужиками, а Олена так і не змогла пояснити йому, що це був всього лише задум, розіграна сценка, щоб повернути у їхні стосунки пристpaсть.

Ну що ж, Олена отримала своє – нові емоції захлиснули її з головою.

You cannot copy content of this page