“І красуня, і розумниця, а батькам коханого не подобаюсь, ще й ім’ям його колишньої називають”

Дано: молоді люди, ровесники по 19 років. 2 роки зустрічаються, перші один у одного партнері. Дівчинка – вихована із забезпеченої сім’ї з квартирою і навіть собакою! Здавалося б – ідеальна невістка, хапай! Ось тільки батьки потенційного жениха чомусь не в захваті.

цитую:

«Його батьки не сильно добре до мене ставляться, якщо можна так сказати. По-перше, його тато неодноразово називав мене ім’ям його колишньої дівчини. Мама постійно йому телефонує і кличе його додому, коли він у мене, каже, я не бачуся з сином/ну збирай тоді шмотки і йди жити до Свєти, раз вона така гарна і турботлива. Батько його може дозволити в мою сторону сказати: що ти вештаєшся і нічого не робиш?

Вчить мене життя, так як я люблю тварин і постійно їм допомагаю. У морози брала з вулиці тварин і пристроювати їх в новий будинок. Так він може сказати, невже тобі подобається це? Це ж постійний запах в будинку і тд.

Найцікавіше – мій хлопець не може нічого відповісти. Я вже пояснювала йому, що я не буду терпіти до себе такого ставлення, і максимум, хто мені може щось сказати, так це мої батьки і ніхто більше. Він говорить, що розмовляв з батьками і вони все зрозуміли, але це триває і далі. Природно, я таке терпіти не буду і не хочу.»

Світлана запитує поради тих, хто був в конфлікті з батьками нареченого/чоловіка. Що ви робили, як шукали спільну мову?

Є ще одна проблема – хлопець відмовляється від розмови про спільне майбутнє, кожен раз з теми «зливається» (цитата героїні). Зрозуміло, що хлопці – молоді, але Світлана хоче стабільних стосунків. Її батьки одружилися в 19. Всього досягли разом. Всіх вершин. І в горі, і в радості були разом. У них двоє прекрасних дітей і щаслива сім’я. Ось на них Світлана і дорівнює. Хоче такого кохання, щоб прям раз і назавжди! Щоб (цитата героїні) «вінчатися з людиною».

Читайте також: Сповідь cпокycниці: “Він монах, а за два тижнi опинився в моєму лiжкy”

Зараз Свєтин потенційний наречений збирається в армію, а вона не знає – чекати його? Раптом дочекається, і розійдуться як в морі кораблі. І начебто дівчина пише, що кохає, але сумнівається – чи її роману герой? Подруги радять ставити питання руба.

Світлана заплуталася і просить поради у більш дорослих і мудрих – що робити? Адже вона дуже хоче сім’ю! Бути з людиною спочатку і до кінця.

Джерело.