fbpx
Все про дітей,  Новини,  Поради

Імена, якими в жодному випадку не можна називати дітей

Ще років десять тому в Україні було дуже популярне ім’я Анастасія. Сьогодні в групі дитячого саду або в класі вчаться, як мінімум, п’ять Софій. Мода на дитячі імена мінлива. І батьки (принаймні, у нас в країні) не обмежені в їх підборі. Малюка можна назвати і в честь православного святого, і в честь відомого футболіста.

Але все ж існують деякі обмеження, про які не перестають нагадувати і в відділах реєстрації шлюбу, і в храмах, де відбувається хрещення малюка.

Як не можна називати малюка

Не можна давати божественні імена. Назвавши дитини Ісус або Бог, батьки роблять богохyльство. До речі, у древніх слов’ян, навпаки, було прийнято називати діток іменами богів.

Дuявoльські імена (Люцuфер, Дeмон або Дuявол) також у нас в країні не заохочуються. Вважається, що батьки, називаючи дитину подібним ім’ям, заздалегідь окреслюють шлях життя. Тобто, позбавляють дитину власного вибору.

Імена з негативним відтінком (Мaнiяк, Сaдиcт і т.д.) батьки, звичайно, можуть дати. Але життєвий шлях малюка з таким ім’ям знову ж буде вкрай складним.

Заборонені імена в світі

Питання, як назвати новонародженого, актуальне для всього світу. І в деяких країнах його вирішують навіть на законодавчому рівні.

У Норвегії, наприклад, заборонено називати крихіток іменами, які позначають хвороби, ceксyaльні терміни або лайки.

У Китаї ім’я, вибране батьками, має затвердити офіційний орган. А саме: поліція, представники якої видають посвідчення особи.

У Німеччині засновано спеціальний державний орган, який несе повну відповідальність за імена, які дають батьки дітям. Не так давно було заборонено ім’я Міатт через те, що владі здалося, ніби заочно буде важко визначити стaть дитини.

У Данії пішли ще далі і створили список з 7 тисяч імен, з яких батьки можуть вибрати те, що сподобалося.

Читайте також: Імена, які принесуть своїм власникам особливий успіх та удачу в 2018 році

У Португалії була написана спеціальна інструкція, як можна називати дитину.

В Італії був прецедент, коли батькам заборонили називати дівчаток ім’ям Андреа. У цій країні це чоловіче ім’я. І щоб не сіяти плутанину, ввели заборону.

В Японії ім’я дитини можна складати з дозволених 2 232 символів ( «кандзі-імена»).

Джерело.

You cannot copy content of this page