Іноді опускаються руки? Не знаєте, де знайти натхнення, щоб зібратися з силами і йти далі? Жіночий гороскоп на тиждень з 30 вересня по 6 жовтня допоможе виправити ситуацію

На заключних акордах вересня вдасться переглянути багато аспектів життя. Вже у вівторок почнеться новий місяць, повний надій і відкриттів. Цей тиждень – відмінний момент для підведення підсумків вересня. Вийде наблизитися до стану гармонії і щастя і зарядитися енергією на майбутній жовтень.

Жінка-Овен

Нові зміни, цілі, надії, відкриття – на цьому тижні жіноча інтуїція підкаже Овнам, куди вигідно вкласти свої сили і ресурси. 3 жовтня Плутон виходить з ретро-фази, відкриваючи простір для реалізації творчих ідей і нестандартних рішень. Джерело

Цим варто скористатися і подивитися на звичне життя під новим кутом, придумати витончене рішення складного питання або знайти дотепний вихід з побутової ситуації. Інтуїція, винахідливість і креативність Овнів будуть на висоті, так що тиждень обіцяє принести багато приємних змін.

Жінка-Телець

Головні теми жінок-Тельців – партнер, сім’я і діти. Можна шукати рішення конфліктів і продумувати варіанти перемир’я. Це особливо важливо для тих, хто давно хоче привести цю сферу в порядок. Активна Венера в Терезах допоможе домогтися бажаного. Астрологи повідомляють, що в більшості випадків простий шлях буде краще складного.

Якщо виникнуть гострі розбіжності, бажано прямо заявити про свої почуття: головне, щоб вимоги були чіткими, ясними і обгрунтованими. Тиждень подарує можливість забути про минулі образи, якщо Тельці будуть уникати різкості в спілкуванні з близькими.

Жінка-Близнюки

На цьому тижні Меркурій увійде в Скорпіона, чим активізує застояні проблеми і додасть подіям легкий наліт таємниці. Планета-покровитель схиляє до того, що жінки-Близнюки будуть відчувати себе набагато краще далеко від насидженого місця: у відпустці, у відрядженні, в гостях.

Тиждень сприяє навчанню, новим знайомствам, активній роботі. Правда, є ризик прийняти бажане за дійсне, тому найкраще утриматися від спонтанних кроків і слідувати універсальним порадам астрологів.

Жінка-Рак

Відмінний тиждень і м’який перехід від одного місяця до іншого чекає творчих натур: астрологи радять запастися блокнотами, щоб записувати свої ідеї та мрії. У перших числах жовтня під впливом Місяця в Скорпіоні вийде накидати плани на кілька місяців вперед, якщо вдасться втриматися від неспокою і безпідставного хвилювання.

Тижневий гороскоп для Раків обіцяє нерівний емоційний фон. Апатія, дратівливість, загальмована реакція – все це може не кращим чином позначитися на діловій активності, особистому житті і внутрішньому світі, тому бажано заглибитися в творчість і зайняти вільний час чимось цікавим.

Жінка-Лев

Сонце в Терезах обіцяє неоднозначний по енергетиці тиждень. Астрологи закликають жінок-Левів бути обережніше зі своїми емоціями і бажаннями: почуття на цьому тижні можуть перехлинути через край. З цієї причини звичайний шопінг може вилитися в безглузді покупки, нове знайомство – обернутися зрадою, а спілкування з друзями – перетворитися в плітки і осуд.

Найкраще уникати зайвих спокус, до яких схиляють зірки. Але у кожної медалі дві сторони, тому у цього тижня є і багато плюсів: творча активність, розвинена інтуїція, товариськість, привабливість будуть на висоті. Левицям варто використовувати це, щоб отримати приємні бонуси і залучити щасливі події.

Жінка-Діва

Меркурій увійде в Скорпіона, а значить, ситуація на роботі може забуксували, а сили на те, щоб рухати її, можуть несподівано закінчитися. Навіть найбільш скептична представниця Знака має шанс зіткнутися з низкою містичних збігів і випадковостей з 3 по 6 жовтня. Ці збіги при уважному розгляді виявляться ознакою чогось важливого.

Але краще рішення для Дів зараз – зайнятися своїм емоційним і фізичних здоров’ям, а не гратися з долею. У цьому вийде досягти серйозних успіхів, а потім можна буде з новими силами взятися за ділову активність і робочі моменти.

Жінка-Терези

Венера в Терезах створить сприятливі умови для того, щоб представниці цього Знака здійснили задумане, незважаючи на перешкоди. Цілеспрямованість, інтуїція і наполегливість принесуть свої плоди.

Це вдалий час для кар’єрного росту, навчання, розширення сфери впливу, а також для того, щоб досягати успіху будь-якими засобами. Єдине, про що попереджають астрологи: жінкам-Терезам варто бути обережніше з почуттями близьких, щоб уникнути сварок. У досягненні своїх цілей не потрібно забувати про почуття такту.

Жінка-Скорпіон

3 жовтня Меркурій увійде в Знак Скорпіона, попереджаючи жінок-Скорпіонів про те, що їх чекає досить складний тиждень, коли можуть руйнуватися плани і скасовуватися домовленості. Фахівці радять заздалегідь налаштуватися на філософський лад і прийняти всі зміни і перепони як належне.

Воювати з ними буде дуже енергозатратно. Правда, якщо Скорпіони не бояться енергетичного виснаження або знають, як швидко відновити енергетику, то їм можна спробувати взяти своє на стику вересня і жовтня.

Жінка-Стрілець

На цьому тижні в справах Стрільців можуть виникнути ситуації, які поставлять їх в глухий кут. Під агресивним впливом Сатурна представниці цього Знака ризикують не помітити щось важливе. Може йтися про цілком приземлені речі – наприклад, про таємниче зникле зі столу звіті, – і про більш високі, на зразок втраченої можливості або втрати довіри.

Щоб уникнути неприємностей, астрологи радять Стрільцям спокійно сприймати несподівані зміни і дивні події. Так буде простіше вирішити проблеми.

Жінка-Козеріг

Антагоніст Юпітер, який несподівано отримав можливість впливати на події, обіцяє жінкам-Козерогам непрості дні. Рекомендується продумати запасний план: що робити, якщо несподівано зміняться правила гри і події матимуться непередбачуваний поворот. На цьому тижні варто бути особливо уважними в сферах, де хоча б теоретично може чекати підступ, особливо при спілкуванні з людьми і роботі з цифрами.

Юпітер буде схиляти до неуважності, поспішності, через що є велика небезпека прогледіти щось важливе або зрозуміти щось не так, як є насправді. Наша порада проста: увійти в режим пильності і скепсису.

Жінка-Водолій

На арену виходить Нептун, який вказує на те, що труднощі Водоліїв будуть пов’язані в першу чергу з їх настроєм, думками і почуттями. Не виключено, що з’явиться відчуття, ніби вони заблукали і не знають, як бути далі. Це лише ілюзії, що не мають під собою ніякої серйозної основи.

За гороскопом, жінки-Водолії повинні йти своїм шляхом, незважаючи на перешкоди, тому що якщо вони не відступлять, то незабаром досягнуть своїх цілей. Щоб було простіше повірити в свій успіх, можна взяти на озброєння позитивні установки.

Читайте також: Молодий Місяць 28 вересня – особливий час оновлення: ось що потрібно зробити, щоб прийшли зміни в життя

Жінка-Риби

Ситуація на роботі або в особистому житті може викликати сильні почуття, але вони тимчасові і викликані переміщенням Місяця. Так що немає особливого сенсу щось змінювати під їх впливом. Астрологи радять Рибам взяти себе в руки і призначити дату, коли вийде прийняти рішення.

Події цього тижня будуть прямим відображенням вчинків, думок і почуттів. Якщо жінки-Риби будуть налаштовані агpeсивно, то життя відплатить їм тією ж монетою. Зате всsе альтруїстичні пориви, оптимізм і позитивне мислення не залишаться непоміченими: добро повернеться до представниць цього Знака сторицею.