fbpx

Керівництво дозволило закрити магазин раніше, і я хотіла зробити коханому сюрприз, прийшла додому раніше. Відкривши вхідні двері, я відразу помітила чуже пальто, а з нашої спальної кімнати лунав жіночий сміх

Ми познайомилися з коханим в коледжі. Зустрічалися майже три роки, він дуже гарно залицявся до мене. Дарував квіти, ми були найромантичнішою парою серед знайомих.

На мій день народження він освідчився мені, звичайно, я погодилася. Весілля було скромним. Закінчивши навчання я влаштувалася на роботу продавцем в магазин, а він пішов працювати на шиномонтаж. В нашій молодій сім’ї, здається, було все добре. Аж до сьогоднішнього вечора.

Керівництво дозволило закрити магазин раніше, і я хотіла зробити коханому сюрприз, прийшла додому раніше. А там.

Відкривши вхідні двері, я відразу помітила чуже пальто, а з нашої спальної кімнати лунав жіночий сміх. Заходжу до кімнати, а там мій чоловік розважається з якоюсь жінкою. Я втратила дар мови, далі все відбувалося немов в тумані.

Я почала з’ясовувати стосунки, лаятися, а він зібрав речі і просто пішов з нею. Я залишилася зовсім сама. Сиджу заливаюся гіркими сльозами і тут приходить від нього повідомлення, що він мене більше не кохає, що подає на розлучення, і щоб я виміталася з його квартири.

Але що мені далі робити, куди йти? Батьків і рідних немає, грошей на оренду кімнати теж не має. Я в глибокому відчаї, і не знаю куди себе подіти. Як він міг так зі мною вчинити?

You cannot copy content of this page