fbpx

Кілька місяців тому, після шести років, здавалось би, щасливого шлюбу, Іван розлучився з дружиною. У любові і турботі ростили дитину, як раптом чоловік став помічати, що дружина сильно змінилася. А через місяць вона і зовсім пішла до іншого

Дочку забрала з собою, і поїхала в інше місто. Там вона збиралася почати нове життя.

Колишній чоловік важко переживав розлучення, але робота допомагала йому не впасти вдухом. Якось Іван прийшов з роботи. сів за комп’ютер, а той трохи підвисати почав, тому вирішив почистити історію відвідувань.

І тут його увагу привернув один сайт, схожий на форум, чоловік зайшов туди і побачив, що його колишня дружина активно вела там бесіду.

Про те, що саме вона це робила, він здогадався з останніх повідомлень. Адже в них жінка описувала їх сімейне життя і те, що чоловік хороший, любить дитину, але їй потрібна свобода.

На цьому форумі вона намагалася знайти відповідь і на інше питання: зараз у неї нове життя і знову з’явився коханець.

Вірніше, це її колишній однокласник, який приїхав зі столиці в їх офіс. Тепер він новий директор і у них закрутився роман. Природно, що новий чоловік поки нічого не знає.

З колишнім однокласником у неї бурхливі стосунки, раз на місяць вони стабільно з ним виїжджають за кордон.

Робиться це все під виглядом службових відряджень. Там вони весело проводять час і навіть планують створити сім’ю. Однак, зі слів жінки, останнім часом коханець змінився.

Він рідше телефонує, не запрошує в поїздки, а на роботі і зовсім уникає зустрічей. Що з ним відбувається, вона не розуміє.

Іван довго читав всі повідомлення і хотів вже стерти, але прокрутив сторінку вниз і помітив, що колишня дружина просить про допомогу. Вірніше, їй потрібна порада, так як самостійно вирішити цю проблему вона не може.

Буквально через два дні колишня дружина сама зателефонувала і в сльозах  благала про прощення. Розповіла, що новий коханець теж її кинув, виявилося, він так їй помстився.

Адже ще в школі вона відкинула його любов, а тепер він отримав те, що хотів. Ще жінка говорила, що дочка сумує і хоче повернутися до тата.

Але як йому, після того, що він пережив, дружина його зрадила. І все ж, серце підказує прийняти назад.

В глибині душі він досі її любить. А діти, вони не винні, і не повинні страждати від того, що дорослі не можуть знайти компроміс у стосунках.

Тепер Іван запитує поради, як йому бути в цій ситуації?

You cannot copy content of this page