fbpx

Кілька необхідних кожному вправ, які допоможуть відновити сили за лічені секунди

Швидко потріть пальцем по долоні – 5 секунд. Тепер швидко потріть розігрітими руками щоки вгору-вниз – 5 секунд. Швидко постукайте барабанним дробом по маківці голови – 5 секунд. Стисніть руки в розслаблений кулак. Енергійно погладжуйте внутрішню і зовнішню сторони передпліччя – 3 рази.

Обережно натисніть на щитовидну залозу (нижче кадика) великим і вказівним пальцем – 3 рази. Знайдіть на шиї пульсацію сонної артерії, обережно натисніть на артерію, порахуйте до 5. Звільніть. Дихайте глибше. Знову натисніть і перейдіть на інший бік.

Читайте також: По мені більше не плач – мучиш ти цим мене, погано мені. Їдьте в дитячий будинок, там хлопчика привезли

Великим пальцем намацайте западину в основі чeрепа. Натисніть, порахувавши до 3, відпустіть. Повторіть 3 рази. Масаж рефлекторних зон ніг: – cтисніть кінчик великого пальця, потім подушечку великого пальця. Якщо помітите болючу точку, розітріть її до зникнення болю; – швидко потріть верх ступні рукою (або, що більш зручно, п’ятою іншої ноги). Розкритою долонею поплескайте ногу спереду, збоку та ззаду від ступні до паху (якщо у Вас немає варикозного розширення вен).

Ви відчуваєте, що по тілу розлилася приємна теплота? Якщо ТАК – то мета досягнута: всього за одну хвилину Ви включили основні системи оргaнізму на повні оберти.

Джерело

 

 

You cannot copy content of this page