fbpx

Коханка сховалася в шафі, а чоловіка мати била тортом – помста зраднику була фантастичною

Зовсім випадково дізналася, що у чоловіка вже більше півроку є коханка. Вона його співробітниця і коли мені по роботі оводилося виїжджати з міста – вони зустрічаються у нас вдома. Сусідка одна здала. Джерело.

За родом роботи відрядження на цілий робочий день у мене часто – я дизайнер в архітектурній фірмі і багато замовлень по декору заміських будинків.

Так ось, як чоловік шифрувався – вони приходили окремо, сусідка кілька разів була свідком, як він її висаджував за два квартали, сам їхав додому, а вона через 10-15 хвилин заходила. Жінка сказала мені, я простежила – і дійсно, побачила це сама.

Спочатку я була дуже зла, але стримала себе. Розлучення було неминучим – зраду я пробачити не зможу. Але вирішила оформити це красиво – щоб чоловікові запам’яталося на все життя.

Рішення прийшло швидко – через 6 днів у чоловіка день народження був.

Я сказала, що мене цілий день не буде в місті – їду в іншу область, так що відзначити зможемо тільки пізно ввечері. А сама вирішила зробити йому сюрпрайз.

Остаточно переконавшись в своєму рішенні, коли в його машині випадково побачила захований в дальній кут багажника пакет з шампанським, цукерками і упаковкою з красивою дорогою жіночою білизною, яка мені за розміром ніяк не підходила. Я зрозуміла, з ким і як він збирається святкувати свій деньчик.

Тоді я передзвонила його батькам, сестрі з чоловіком, нашим друзям і запропонувала зробити чоловікові сюрприз – завалитися додому з тортом, хлопавками та іншими веселими штучками. І попросила тримати ідею в секреті від нього, щоб сюрприз вийшов. А сестра повинна була все це знімати на відео.

Коли настав момент Х, ми тихенько зібралися на сходовому майданчику, я своїм ключем відкрила двері і запустила вперед родичів і друзів.

Ми завалилися в кімнату в самий пікантний момент – з криками привітань, бенгальськими вогнями, свічками на торті і хлопавками.

Далі я просто тихо пішла.

Читайте також: “Дівчина з дитячого будинку зовсім не пара нашому синові!”: Ми втратили сина, а через двадцять років він стояв на порозі

Друзі потім розповіли, що коханка в одних панчохах сховалася в шафі, а розлючена мати чоловіка била його, гoлого, тортом по голові, а він плакав.

Може, хтось і скаже, що я свoлота, але мені ні грама не соромно. Я подала на розлучення, незважаючи на всі вмовляння його і батьків, обіцянки, що це більше ніколи-ніколи не повториться. Він мені просто став неприємним.

You cannot copy content of this page