fbpx

Кохати і бути коханою: яким жінкам пощастить у відносинах з коханим чоловіком

Як правило, краса жінки не завжди є запорукою особистого щастя. Ми вирішили зайнятися вивченням даного питання та звернулися за допомогою до спеціалістів. Психотерапевт Валентина Москаленко розповідає, якими якостями володіє представниця прекрасної статі, яка з високою вірогідністю знайде щастя у відносинах з коханим чоловіком.

Пощастить

Якщо жінка впевнена у своїй унікальності, а також знає про свої сильні та слабкі сторони, вона вміє об’єктивно оцінювати і поважати себе. Самодостатні люди готові дарувати тепло і любов своєму партнеру, а не підвищувати за рахунок відносин власну самооцінку.

Крім того, така жінка не прагне змінити оточуючих і не вимагає від них неможливого. Вона просто обмежує контакти з неприємними їй особистостями. Така жінка не соромиться свого бачення деяких аспектів життя і в той же час поважає чужу точку зору.

Вона точно знає, кому можна відкрити свої таємниці, а кого треба цуратися. Жінка, яку чекає щастя у стосунках, постійно займається всебічним розвитком власної особистості.

Приречена» на щастя може помилятися у виборі партнера. Якщо жінка бачить, що з чоловіком, що знаходяться поруч, буде складно, вона дасть йому піти, нехай навіть розставання буде болючим.

Впевнена у собі, вона оптимістично дивиться в майбутнє та знайде втіху в особі близьких людей або в улюблених заняттях. Жінка, яку чекає щастя в коханні, з повагою ставиться до свого партнера і визнає його право на особисту територію.

Читайте також: В якому місяці народилася твоя жінка -таке і буде з нею життя!

Не пощастить

Так склалося, що навіть у гарних, вірних і ласкавих жінок є величезні проблеми в побудові відносин з чоловіками. Виявляється, виною тому є виховання і особливості моделі сімейних відносин в дитинстві жінки.

Якщо у дівчинки не було емоційної підтримки близьких людей (матері та батька), у дорослому житті, вона буде шукати її у відносинах з протилежною статтю. Заради маленької уваги до своєї особистості така жінка буде терпіти зради, образи і наплювацьке ставлення до своїх почуттів.

Людина, відчуваючи в дитинстві атмосферу ненадійності, у дорослому житті буде прикладати максимум зусиль до того, щоб жоpcтко контролювати свого партнера.

Невпевнена в собі жінка оточить чоловіка турботою, проте він, у свою чергу, буде відчувати психологічний дискомфорт від вторгнення на особисту територію. Така партнерка буде сприйматися представником сильної статі не як кохана, а як мати, нянька або прислуга.

Представниця прекрасної статі, яка має низьку самооцінку, не насолоджуються життям і стосунками з чоловіками, а постійно працює над тим, щоб заслужити ще більшої любові і визнання.

Цікавим є те, що не поважаюча себе дама прагне створити відносини з чоловіком, нужденним у «спасінні» (алкоголіком, ігроманом або типовим невдахою). А ось самодостатні, відважні, добрі і заможні чоловіки таких жінок не приваблюють.

Читайте також: Гороскоп на 2017 рік для всіх знаків зодіаку

Джерело.

You cannot copy content of this page