fbpx
Здоров'я і краса

Колода, чапля чи солдат: поза уві сні розповість про ваш характер і темперамент

Психологічний портрет людини можна скласти не тільки спираючись на її слова, жести, міміку, ходу, зовнішність, але і по несвідомим діям, наприклад, по тому, як ми спимо.

Наша поза уві сні може багато розповісти про наш характер, внутрішній стан, настрій, темперамент, світосприйнятті. І якщо для того, щоб справити належне враження ми можемо стежити за мовою, мімікою і жестами, то уві сні контроль неможливий.

Поза «ембpioна». Ця поза нагадує сон малюка в утpoбі матері. Людина лежить на боці, коліна підтягнуті до гpyдей, часто між колін виявляється подушка або ковдрa. Ця поза дає відчуття захищеності. Якщо людина вибирає її для сну постійно – це говорить про те, що вона нерішуча і тривожна, відчуває проблеми з комунікацією, потребує допомоги і підтримки, їй важко відкрито висловлювати свої емоції. Якщо встановити з нею довірчі відносини – стає вірним другом.

Поза «зірка». На спині або на животі з широко розкинутими руками. Така людина прагне проявити себе у всьому, для неї важливе почуття власної значущості, часто завищена самооцінка, вважає за краще домінувати, хоча насправді може бути закомплексований. Демонструє наполегливу і навіть агpeсивну поведінку. Також ця поза може проявлятися в тих ситуаціях, коли хтось претендує на вашу «територію», або ви відчуваєте підйом сил і відчуваєте себе неймовірно успішною.

«По-солдатському». Людина спить так, немов солдат стоїть на посту – руки і ноги витягнуті по швах. Як правило, характерна для людей замкнутих і небагатослівних, які не люблять суєту і зайві рухи. Це прямі, іноді жopсткі люди, з високими вимогами до себе і оточуючих.

Звичайна поза. Саме в цій позі краще спати приблизно третині людства. Ви лежите на боці, ваші кінцівки злегка зігнуті, руки можуть перебувати трохи вище голови, а одна з них може лежати на гpyдях або під подушкою. Так як цю позу вибирає більшість людей, то складно сказати що-небудь про особливості їхнього характеру. Проте, сплячий в такому положенні, виявляється людиною відкритою. Якщо примудряється, перевертаючись з боку на бік, зберігати обрану позу, то це говорить про умінні пристосуватися до обставин, що змінюються.

Поза короля. Людина вільна і розслаблена, її руки витягнуті уздовж тіла на невеликій відстані від нього, ноги випрямлені і розгорнуті. Так сплять впевнені в собі, відкриті, прямолінійні і нехитрі люди. Природжені лідери, які наполегливо йдуть до своєї мети. Часто бувають впертими.

Поза на животі. Руки витягнуті над головою, ноги прямі або напівзігнуті. Такі люди цінують свої особисті кордони, самостійні і незалежні від суспільства в своїх судженнях. Люблять порядок і структуру, планувати і розставляти все по місцях. Іноді бувають трохи занудотними, але це компенсується наполегливістю в досягненні цілей. Часто досягають високого соціального статусу і матеріального становища.

Поза «філософа». На спині, руки зігнуті в ліктях за головою. Така поза властива серйозним розважливим товаришам, які схильні до спілкування на глибокі теми. Вони відрізняються деякою повільністю в своїх діях. Всі разом це може обумовлювати деякі проблеми в спілкуванні з протилежною статтю. Вони відрізняються замкнутістю, витонченістю і сором’язливістю. Ці люди практичні, але їм важко прийняти те чи інше рішення про своє життя, тому вони бувають схильні змінювати свою думку.

Поза «хреста». Сплячий виглядає перекрученим: одна рука знаходиться вгорі, інша внизу, одна нога пряма в стeгні, але зігнута в коліні, інша – навпаки. Дана поза характерна для неорганізованих людей. Вони постійно спізнюються, а, збираючись кудись, вічно не можуть покласти в сумку потрібні речі і щось завжди забувають. На них не слід покладатися. Нерідко вони кидають справу на середині, не доводячи до кінця.

Читайте також: Зріст чоловіка впливає на стосунки і щастя жінки – вчені

Поза «чаплі». Схожа на звичайну позу. Руки сплячого знаходяться під головою, одна нога випрямлена, а друга зігнута, приєднуючись трикутником до першої. Це люди настрою: один день може пройти на позитиві в активному настрої, а інший – в повній апатії і пасивності. Вони примхливі і непередбачувані.

Поза «колоди». Людина лежить на боці, а його руки витягнуті уздовж тулуба. Це означає, що зазвичай він добродушний і відкритий. Любить спілкуватися з людьми – це приносить їй справжнє задоволення. Завдяки цьому швидко і легко сходиться з новими людьми. У деяких випадках буває надто довірливою. Рішення дана людина приймає повільно, але якщо вже він що надумав, то навряд чи відмовиться від цього. Хоча іноді буває так, що, часто стикаючись з обманом, він перетворюється в цинічну і недовірливу особистість.

Джерело.

You cannot copy content of this page