Коли час кидати коханця?

Уявіть: у вас новий роман, чи серйозний – поки незрозуміло. А ще у вас є коханець формату «ceкс і дружба», з яким ви давно. Чи треба терміново давати йому відставку? В який момент можна вважати, що я вже зраджую своєму новому чоловікові з друг-з-ліжком, а не просто зберігаю статус-кво? Де вона, ця межа «серйозних» відносин?

Питання в зв’язку з моїм новим романом, звичайно ж. І наявністю друга-коханця.

Можна, звичайно, сказати «одруг-з-ліжком», що, мовляв, вибач, у мене роман, тимчасово закінчуємо відносини. Припустимо, він навіть зрозуміє і не образиться. Але засмутиться все одно. Словом, якщо роман не вийде, повернути наше тепле, ні до чого не зобов’язуюче, але надійне спілкування з додатковими опціями навряд чи вийде. Тим більше він за цей час може собі когось знайти. А шукати друга, з яким і фільм разом подивитися, і з’їздити куди-небудь, який допоможе хоч справою, хоч грошима, так і коханець відмінний – складно.

Читайте також: Після того вечора Ася коханого більше не бачила. Дзвонила, – не відповідав, писала повідомлення, – теж мовчок. І тільки через тиждень, написав їй смс

З іншого боку, свого об’єкту романтичного інтересу прямо запитати «У нас серйозно все? Мені згортати інших чоловіків?» Не запитаєш. Так і весь романтичний інтерес можна злякати, в цій репліці відразу два слова-тригера: «серйозно» і «інші чоловіки». І я не знаю, що у нас там далі вийде. Може, далі справа і не піде. Роман – він такий, сьогодні є – завтра немає.

На мій погляд, на початку відносин, нікого не повинно хвилювати хто, як і з ким. Але чи так це насправді? Якщо ви дізнаєтеся, що на початку відносин ваш/ваша візаві був з кимось ще, це нормально?

Питання тут чисто гіпотетичне: як би так і рибку з’їсти, і руки не забруднити? Як не залишитися ні з чим?

Джерело.