Через 10 років, у попереднього мого не склалося в особистому житті і тоді він вирішив, що можна повернутися до мене

Колишній чоловік покинув мене з маленькою дитиною на руках, доньці тоді ледь виповнився рік. В один день зібрав речі і пішов, сказавши, що зустрів іншу. Це було так несподівано, що я ще рік не могла прийти в себе. У мене не було нічого, ні квартири, ні роботи, сама в чужому місті. Квартиру ми винаймали, добре, що до кінця місяця лишалося 2 неділі.

Я руки не опустила, ходила шукала якийсь підробіток, але маленька дитинка на руках всіх відлякувала. Одного разу на дитячому майданчику, коли  сиділа на лавці, до мене підійшла жінка, вона жила в нашому під’їзді і напевно зрозуміла, що в мене якісь негаразди. Вона мені запропонувала переїхати до неї, бо вона на пенсії, близьких їй людей немає, їй тяжко, а я зможу допомагати їй в домашньому господарстві, а натомість вона буде доглядати за моєю донькою. Я знайшла роботу, так ми і жили, хоч і не багато, але дах над головою був.

А вже через два роки я зустріла чоловіка, за нього і вийшла заміж. Зараз у мене прекрасна сім’я, є син від другого шлюбу, доньці  10 років. У них з моїм чоловіком чудові відносини, він її любить, як рідну, а вона не знає, що це не її рідний батько. Тоді колишній чоловік з нею не спілкувався, аліменти не платив, і ми вирішили, що вона маленька, його зовсім не пам’ятає, так навіщо їй знати і переживати, що у неї не рідний батько.

Все було добре, поки недавно не з’явився мій колишній чоловік, щось там у нього не склалося з особистим життям, і  вирішив, що можна повернутися до мене. Те, що я можу бути заміжньою, йому і в голову не прийшло, навіть навпаки, дуже здивувався цьому. Тепер  говорить, що  розповість доньці, що її справжній батько, а це чужий дядько. Я не хочу, щоб вона переживала через це, прошу його, не псувати мені і дитині життя, адже він сам пішов від нас. Я намагаюся не показувати йому свого занепокоєння, кажу йому, що це нічого не змінить, якщо навіть дочка і дізнається все, тоді я їй розповім, як  покинув її маленьку.

Приховати від чоловіка це не вдалося,  бачив, що я постійно засмучена, довелося розповісти правду. Він мене заспокоїв, що в тому, що донька дізнається правду, нічого страшного немає, вона вже не маленька, зможе зрозуміти, все одно коли-небудь доведеться їй про це розповісти. Але все таки  вирішив поговорити з моїм колишнім чоловіком, і я навіть не здивувалася, коли той попросив у нас грошей, в обмін на мовчання. Ми відмовили, тепер вирішуємо підготувати дочку і розповісти їй все самі. Чим це закінчиться, не знаю, але дуже переживаю. Хотілося б дізнатися ще чиєсь думка, як би ви вчинили на моєму місці.

Фото спеціально для Osoblyva.com