fbpx

Коли мені було 9, друг мого батька пригостив мене яблуком і сказав, що у нього їх повно вдома. Він відвів мене туди – вона замовкла і очі її наповнилися сльозами. – З тих пір, я терпіти не можу дві речі. Яблука і чоловіків. Не можу побудувати нормальні стосунки, – вона закрила обличчя руками – Я намагалася, ламала себе. Я не можу. Ми більше не можемо бути разом

«Нам треба поговорити» … Ця фраза ніколи не віщує нічого доброго. Ось і я почувши її в той день від людин. яку я кохав понад усе в світі, насторожився. Гарячково намагаючись зрозуміти, що пішло не так, я не міг знайти проблем в наших стосунках. Все було ідеально, до того як вона сказала ці слова.

– Давай в «нашому» кафе за годину – відповів я і зкинув дзвінок.

Вона мовчки сиділа за столиком, відчужено дивлячись в бік. Я присів навпроти вдивляючись в її очі, блукаючи в лабіринті загадкової жіночої душі.

– Коли мені було 9 років – через кілька хвилин мовчання промовила вона – Друг мого батька, пригостив мене яблуком. Воно було таке красиве і солодке, ти не уявляєш. – на обличчі її заграла гірка усмішка.

– Ти ж їх терпіти не можеш – здивувався я.

– Той чоловік, сказав, що у нього повно таких яблук, вдома. І відвів мене туди – вона замовкла і очі її наповнилися сльозами. – З тих пір, я терпіти не можу дві речі. Яблука і чоловіків. Не можу побудувати нормальні стосунки, – вона закрила обличчя руками – Я намагалася, ламала себе … Я не можу. Ми більше не можемо бути разом.

– Чому ти мені раніше не сказала? Може сходимо до психолога? – я був просто в розпачі. Від жалю до тієї 9-ти річній дівчинці, від жалю до цієї прекрасної дівчини зі зламаним життям.

– Ні – вона виставила руки вперед – просто не торкайся до мене більше. Добре? Я намагалася, я чесно намагалася, але я більше не можу. І будь ласка, не дзвони мені більше.

Вона встала, взяла сумочку і вийшла з кафе. Я довго не міг оговтатися від того, що почув, а потім встав і вийшов, забувши розплатитися за каву.

Минуло кілька місяців, перш ніж мені стало легше. Згодом я почав нове життя, зустрів нове кохання.

Якось з цікавості захотів знайти ту дівчину в соцсетях. Знайшов. У неї на сторінці було безліч фотографій з невідомим мені молодим хлопцем.

Але мене вразило не це. Було кілька фотографій перед дзеркалом, він обіймав її, а в руках вона тримала телефон, на якому яскраво виблискував логотип у вигляді яблука. У мене лише одне питання: навіщо було вигадувати таку брехню?

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page