Коли наступного місяця я приїхала за коштами, ще з порогу відчула неприємний запах у квартирі. Знаю, що вчинила не правильно, але я знову приїхала до квартири, коли нікого не було вдома. Як ви гадаєте, кого я там знайшла?

Чоловік отримав у спадок двокімнатну квартиру в елітному районі столиці. В нас є де жити, тому вирішили відремонтувати її й здавати. Звичайно всіма питаннями по квартирі займалася виключно я. Коханий не проявляв бажання мені допомагати, та й часу на це в нього не було. Орендарями була молода пара, які жили вже сім місяців в нас.

Декілька тижнів тому сказали, що хочуть завести кошеня. Я була категорично проти такої ідеї. Вони довгий час намагалися мене вмовити, та я стіною стояла на своєму. Навчена була випадком який стався у знайомої, після таких квартирантів з домашнім улюбленцем прийшлося робити капітальний ремонт. А ми свій тільки нещодавно закінчили.

Коли наступного місяця я приїхала за коштами, ще з порогу відчула неприємний запах у квартирі. На моє запитання про кота, категорично заперечували. Знаю, що вчинила не правильно, але я приїхала до квартири, коли нікого не було вдома. Як ви гадаєте, кого я там знайшла? Руде, пухнасте кошенятко дерло кігтями меблі у вітальні.

Звичайно, того ж дня сказала їм, щоб покинули приміщення. А тепер вже кілька місяців поспіль не можемо знайти нових квартирантів. Чоловік звинувачує мене у всьому, говорить, що я позбавила родину постійного доходу. І якщо найближчим часом не знайду нових мешканців, то розлучиться зі мною. Не знаю вірити йому чи ні.

І як йому донести те, що ми на ремонт потім витратимо коштів більше, ніж зараз від того, що квартира пустує.