Коли справа дійшла до весілля, дівчина сказала, що торжество повинні сплатити нам батьки. Мені вже 27 років і мені соромно просити гроші у своїх батьків

Через два місяці після знайомства вирішили з дівчиною жити разом, знімаємо квартиру, обидва працюємо і непогано заробляємо. Відразу домовилися, що за оренду і на продукти складаємося, а решта за мій рахунок. За цей час можна було б зібрати гроші і на весілля, але Таня весь час говорила, що ще встигнемо, хочеться побачити світ.

Відпустки проводили тільки за кордоном, гроші особливо не економили, по вихідним, щоб дівчина вдома не готувала, а відпочила, йшли в ресторан, а все це коштувало грошей. Дай ще ходили і на вечірки, і в гості і на природу виїжджали, а на все це теж іде не маленька сума в місяць. Тай і одяг Таня любить купувати лише в брендових магазинах.

Коли справа дійшла до весілля, дівчина сказала, що торжество повинні сплатити нам батьки. Раніше ми це не обговорювали, для мене було цілком очевидним весілля робити за свої гроші – мені вже 27 років і мені соромно просити гроші у своїх батьків, тим більше я знаю, що у них немає такої суми. Але Таня вже зателефонувала своїй мамі, і вони удвох так вирішили і вже призначили день, коли вони приїдуть до нас, зустрінуться з моїми батьками і про все домовляться.

Я знаю, що моя мама не зможе сказати, що не даватиме гроші, і що їх у них немає, а просто залізе в борги. Два роки тому у тата були проблеми зі здоров’ям і всі свої заощадження (ще й я трохи допоміг), вони витратили на його лікування. Зараз тато отримує пенсію по інвалідності, та я не можу допустити, щоб вони платили за мене, мені просто соромно. Сказав Тані, що частина грошей, які повинні дати на весілля мої батьки, я заплачу сам, але вона сказала, що це наші спільні гроші і чому це я сам вирішив розпоряджатися ними, адже ми вже майже сім’я.

За весь час ми через це перший раз посварилися, Таня сказала, що так нечесно, що будуть платити тільки її батьки. Я запропонував відкласти весілля на півроку і зібрати самим ці гроші, щоб взагалі не брати ні у чиїх батьків, але вона сказала, що не збирається на всьому економити і сидіти вдома. Навіть не знаю, що робити, через два тижні зустрічаються наші батьки, боюся, щоб не вийшло розладу ще й між ними.

Фото pixabay.com