fbpx

Коли Василю Степановичу виповнилося 45 років від нього пішла дружина, у якої раптово трапилася любов. Але після розлучення той не дуже засмутився – дочка жила окрема, майно ділити не стали, тож почав шукати нову дружину

Чоловік залишився сам в новій трикімнатній квартирі в престижному районі столиці, а ще мав нову іномарку і дачу на березі річки. Отримуючи досить гарну заробітну плату він вважав, що знайти собі жінку не складе труднощів.

Першим ділом Василь Степанович шукав обраницю серед солідний і забезпечених жінок. так як не горів бажанням утримувати свою нову дружину. Такі жінки легко йшли на контакт, не проти були познайомитися з цікавим чоловіком, але як з такими далі будувати стосунки він не розумів взагалі. У ролі принеси, подай, відійди не заважай, йому бути не хотілося, актор з нього теж був ніякий, а інших стосунків, тим більше сімейних, ці жінки не шукали.

Тоді Василь Степанович вирішив знайомитися з жінками по простіше, звичайними, так сказати. Але і тут спіткала проблемка – ці жінки вдруге бути звичайною дружиною і домогосподаркою не хотіли, а намагалися будувати стосунки тільки в своє задоволення.

Вони шукали помічника, який допоможе поставити на ноги дітей. Варіант бути спонсором, прислугою і турботливим батьком для чужих дітей Василя Степановича не надто надихав. Тоді він переклчився на молодих дівчат. Але сили й енергії на такі стосунки у нього не вистачало уже й бути татусиком він не хотів уже.

І тут він надумав геніальний план – знайти собі таку зінку, яка буде від нього залежати і якій він потрібенм буде більше, ніж вона йому. Якщо у неї нічого не буде і він потрібен буде їй для виживання, тоді вона буде рада жити з Василем Степановичем і буде йому гарною дружиною.

Саме таку жінку він незабаром зустрів. Вона переїхала з країни третього світу, як то кажуть, і жила зі своєю дорослою дочкою у своїх батьків в кімнаті дев’ять квадратних метрів.

Вони стали зустрічатися. Час в основному проводили в квартирі Василя Степановича. Разом їздили до нього на дачу, і все у них поступово ставало, як він і хотів. Навіть дочка у цієї жінки незабаром вийшла заміж і переїхала жити до чоловіка.

І коли все було так добре, раптом несподівано ця жінка сказала, що переїжджає жити в свою двокімнатну квартиру. Квартира у жінки виявилася просто шикарна. З меблями і хорошим ремонтом. Її батьки теж переїхали в нову велику квартиру в елітному районі міста.

Дива тут не трапилося. Просто сестра цієї жінки була заміжня за досить успішним підприємцем. На момент знайомства Василя Степановича з цією жінкою, у чоловіка сестри були фінансові труднощі. Він невдало вклався в провальні проекти.

Поступово він вирішив свої проблеми і більш того перейшов на інший фінансовий рівень. На цьому рівні вартість квартир і машин для нього перестали мати значення, і він на прохання своєї дружини поліпшив життя її родичів.

Більш того він взяв кохану жінку Василя Степановмча до себе на роботу на зарплату в рази більшу, ніж була у самого Василя.

Всі ці події для чоловіка були повною несподіванкою. Він раптом відчув себе безсилим. Що він міг тепер запропонувати своїй обраниці? Що йому в цій ситуації робити він не знав.

You cannot copy content of this page