Коли вранці чоловік нарешті прокинувся, Маша його щиро жаліла і була з ним дуже доброю. На шиї в неї була нова гарненька підвіска. Коханий ніяк не міг зрозуміти, що ж сталося. Тоді саме й настав Машин вихід

Машу так дістали чоловікові посиденьки з друзями, що вона вже не знала що робити. Та все вирішилось саме собою, коли чоловік знову прийшов додому “веселенький”. Того разу вони щось святкували, прийшов підранок, звичайно дружина вклала його спати, а сама вмивалася гіркими сльозами.

Взявши себе в руки вирішила випрати одяг чоловіка. Раптом з кишені джинсів випала чимала сума грошей. Як потім вона прочитала в телефоні чоловіка, це була премія за гарно виконану роботу, на роботі його дуже цінували.

Тоді Маші і прийшов в голову план як провчити чоловіка. Гроші вона сховала, залишила тільки трішки дрібних в кармані, щоб не так підозріло було. А одяг положила на те місце де взяла, ніби і не чіпала його.

Щоб додати ще більшого драматизму, вона зірвала зі стіни карниз, порвала штори, розбила весільний сервіз, який колись подарувала свекруха, він їй ніколи не подобався.

Зателефонувала подрузі і попросила в борг грошей, а через пів години все повернула, от тільки з картки чоловіка. Дякувати Богові подруги у Маші гарні, завжди підтримають і допоможуть.

Коли вранці чоловік нарешті прокинувся, Маша його щиро жаліла і була з ним дуже доброю. На шиї в неї була нова гарненька підвіска. Коханий ніяк не міг зрозуміти, що ж сталося. Тоді саме й настав Машин вихід. Почала розповідати:

– Привели тебе вчора твої друзі, залишили під дверима. Звичайно я тебе забрала, поки допомагала дійти до спальні ти по дорозі лиха наробив. Ще й мене вдарив, – й показала синець на руці, який випадково зробила коли карниз зривала. – А потім, щоб залагодити провину, побіг до магазину мені за квітами та підвіскою. Пообіцяв що останній раз всі ці посиденьки були. А потім ще чомусь пробачення просив, нібито всю зарплату випадково не на ту карту перевів. Але я так і нічого не зрозуміла, на яку карту.

Коханий змінився в обличчі, до телефону а там дійсно переказ коштів на якусь карту. Як тепер шукати власника картки і чи можливо це взагалі.

З тих пір у Маші чоловік святий. З друзями зустрічається виключно по справах. Адже профукати зарплату й премію за один вечір це занадто. А ще потрібно новий посуд купити, карниз та штори.