Коли всі документи було оформлено і він заїхав, виявилося, що на другій половині будинку мешкала сурова жінка літнього віку

У нього була мрія – жити біля моря. Він працював декілька років, щоб назбирати гроші, в усьому собі відмовляв, крім кави щовівторка. Саме у цей день він дозволяв собі трохи розслабитися й поспілкуватися з друзями.

І ось, коли він назбирав певну суму грошей, і до здійснення мрії залишилось всього нічого, він сів на потяг і поїхав до Одеси. Саме там, він хотів купити житло. Він зайшов в агенцію нерухомості, з яким раніше домовився, а там його чекала несподіванка.

Менеджер з нерухомості запитав його, на яку суму він розраховує. Це стандартне питання, але коли він озвучив, за скільки планує купити квартиру, то всі в агентстві розсміялися. Сума була значно нижче, ніж вони могли запропонувати нерухомість. Тому він вирішив купити пів будинку біля моря.

Коли всі документи було оформлено і він заїхав, виявилося, що на другій половині будинку мешкала сурова жінка літнього віку. З перших днів вона почала вичитувати його за те, що він пізно повертається додому, що друзі гучно поводяться вдень і що у неї полиці скриплять від того, як він ходить по своїй кімнаті.

Коли він купував нерухомість, він не розрахував, що стінки будуть занадто тонкими, а характер у його сусідки – прискіпливим. Жити стало нестерпно, але заради мрії він не виїжджав.

Через деякий час він познайомився з привабливою дівчиною, а потім зробив їй пропозицію. Він переїхав жити до неї у квартиру, а свої пів будинку щороку здає для тих, хто приїздить відпочивати до моря.

Його мрія здійснилася, він переїхав до моря, хоча й не так, як планував. А жінка, що продала пів будинку, щороку “виховує” квартирантів, які приїздять на відпочинок до моря.