Комусь посміхнуться удача і кохання, а на когось зваляться гроші: гороскоп на 27 вересня

Овен

В цей день Овнам не варто боятися зростаючого обсягу робіт. Ударно попрацювавши, є шанс завершити проект, над яким ви довго сиділи. Варто пам’ятати, що напружений ритм загpожує проблемами зі здоров’ям, особливо, якщо ви поспішаєте, хочете комусь догодити, у вас нeбезпечна професія, накопичилася втома або є хронічні хвоpоби. Виручить майстерність, хороший план або спритний помічник. Джерело

Телець

Тельців сьогодні відрізняє спритність і витривалість, особливо в заняттях улюбленою справою. Додавши до цих якостей ентузіазм і віру в успіх, можна зробити вдвічі більше запланованого. При цьому краще не порушувати крихкий баланс, завдяки якому залишається в нормі ваше фізичне і душевне самопочуття. Щоб зберігати гармонію, корисно пам’ятати про почуття міри, періодично відпочивати або ділити обов’язки.

Близнюки

Близнюкам сьогодні належить попрацювати, часом, в збиток своїм особистим інтересам. На першому плані аж до ночі може залишитися незавершена справа, ланцюг домашнього або робочого клопоту. Навантаження зростуть, якщо ви азартні, хочете перевиконати план або комусь щось довести. Зірки натякають, що справа піде веселіше, якщо ви не залишитеся наодинці, зможете знайти компанію, помічника чи співрозмовника.

Рак

Ракам варто проявити більше діловитості й моторності. Це насичений день, який можна використати продуктивно в декількох напрямках, в тому числі, для термінового завершення справ. Він підходить для роз’їздів, тренувань, лікyвальних процедур, виробничого і бюрократичного клопоту, техпідтримки, інтенсивної турботи про вихованця. Можлива тісна взаємодія з ріднею та іншим близьким оточенням.

Лев

Сьогодні Левам доведеться цілковито зануритися в ділові або господарські потреби, а також пов’язані з ними фінансові та технічні тонкощі. Не виключено, що початковий план обросте додатковими деталями, наприклад, розшириться список ваших витрат. Це не найкращий день для вільного спілкування, але бажано залишатися на зв’язку з потрібними людьми і інстанціями, щоб бути в курсі важливих дрібниць.

Діва

Сьогодні Діви не бояться роботи, володіють енергією для тренування, конкуренції, ведення бізнесу. Краще займатися знайомою справою, яка вже йде до завершення, і в якій є останній шанс ініціативи. Метою зусиль може стати фінансовий результат або угода: купівля, продаж, обмін. Захопленість, суєта, дратівливість можуть вести до дрібних травм. Важливо мати інформацію та підтримувати зв’язки.

Терези

Сьогодні Терезам варто зробити перерву в приємному процесі зовнішнього самовираження і зосередитися на прихованій стороні своїх справ. Добре зайнятися тим, що «за лаштунками» і не повинно бути видно іншим: секретами майстерності, профілактикою хвороби. Корисно довести до кінця чорнові і технічні заходи, зайнятися очищенням, прибиранням, позбутися від надійного помічника, від ворога або шкідника у себе за спиною.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам потрібні майстерність та працьовитість. Ситуація вимагає прислухатися до чужих порад і прохань, але важливі процедури краще виконувати особисто. Також, варто уникати експериментів, працювати за знайомими алгоритмами та лекалами. День підходить для збирання, обробки, очищення, підготовки до показу, нанесення останніх штрихів. Ювелірно виконана робота стане прекрасною рекомендацією на майбутнє.

Стрілець

Стрільців чекає неспокійний день. Можливі суєта і криза у зв’язку з напруженням сил, закриттям проекту, гонкою за успіхом. Можна зіткнутися з дратівливістю начальника, замовника або персоналу. Нелегким буде і роль керівника. Терміново надолужити згаяне виявиться важче, якщо раніше справа була поставлена погано. Важливо не давати нездійсненних обіцянок і не піти на небезпечну авантюру в самому кінці.

Козеріг

Козерогам сьогодні шкідливо сидіти склавши руки, але краще робити лише необхідне. Виконавши договірні зобов’язання, варто згорнути активність, не давати клятв і обіцянок, не братися за нові масштабні проекти і не вирушати у нову подорож. На повністю нове починання вам може не вистачити часу або ресурсів, а крім того, є ризик захопитися і згорнути на хибний побічний шлях.

Читайте також: Труднощі зустрінуться на шляху у більшості знаків Зодіаку. Гороскоп на жовтень

Водолій

Водоліїв день змусить сконцентруватися на необхідних роботах, часом неприємних або небезпечних. Уваги вимагають нюанси, пов’язані зі здоров’ям, захистом, гігієною Не варто відкладати технічні та лікувально-профілактичні заходи, планові опepації, чистку від непотрібного і шкідливого. Для успіху важливо не захоплюватися, мати хорошу підготовку, уникати невиправданих ризиків і діяти строго по інструкції.

Риби

Сьогодні Риби можуть зіткнутися з чужою дратівливістю, критикою, конкурентною боротьбою, терміновим викликом, тривожним сигналом, з захопленістю і метаннями партнера (противника). Зірки радять не грати в чужі ігри і уникати дзеркального відбиття атаки, щоб не множити негатив, а відповісти легким маневром або піти від боротьби. Не варто в цей день комусь довіряти і починати спільну справу.