fbpx

Кожен хто вірить в заступництво Пресвятої Богородиці, у суботу 17 квітня, на свято Похвали, повинен прочитати цю молитву

Похвала Пресвятої Богородиці, в 2021 року припадає на 17 квітня. Це православне свято, присвячене прославлянню Божої Матері.

У цей день священнослужителі рекомендують відвідати службу, помолитися і оспівати хвалу Божої Матері за все добре, що відбувається по її молитвам і заступництву.

Святкове богослужіння покликане нагадати про те, що сталося диво, а також зміцнити віру і показати, ким може стати земна людина подібно Пресвятої Богородиці – Цариці Неба і Землі. Адже церква завжди підкреслює, що до святості покликаний кожен.

Молитва до Богородиці:

“До кого буду звертатися, Владичице? До кого вдамся у смутку, аще не до Тебе, Царице Небесна?

Хто плач мій і зітхання моє прийме, якщо не Ти, надіє християн і прибіжище нам грішним? Почуй благання моє і нахили вухо Твоє до мене, не відкинь мене грішного. Врозуми і навчи мене, Царице Небесна; не відступи від мене, раба Твого, і будь мені Мати і заступниця. Вручаю себе милостивому покрову Твоєму: приведи мене грішного до тихого і безтурботного життя, та плачу за гріхи мої. О, Владичице Царице Небесна! Ти мені надія і порятунок, покрив і заступництво і допомога.

Царице моя преблагая і швидка заступнице! Покрий Твоїм клопотанням мої гріхи, захисти мене від ворогів видимих ​​і невидимих. О, Богородице! Ти подай мені допомогу, єдине бо Твоє і з Тобою Твого Сина і Бога нашого імам заступництво, і Твоїм пречудесним заступництвом та визволився від усякої біди і напасті, про пренепорочная і преславна Мати Маріє.

Во Отця і Сина і святого Духа. Амінь”

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page