fbpx

Кращі поради від розлученого чоловіка стосовно шлюбу

«Якщо кожен з нас приймає свідоме рішення влаштовувати на щоденній основі бажання та потреби своєї другої половини вище своїх власних, це і буде взаємністю. Шлюб при такому ставленні буде вельми успішним. Йдеться про повну безкорисливість. Хіба не те ж саме відбувається у всіх здорових відносинах? ».

Слушна порада після розлучення після 16 років спільного шлюбу від Джеральда Роджерса.

Цілком очевидно, що я не є великим експертом у відносинах. Однак, пройшовши через розлучення, я змінив свої погляди на багато, чого не робив, будучи в стосунках. На привеликий жаль, я не усвідомив цього раніше.

Тільки після втрати коханої людини, я вирішив поділитися порадами, які б хотів почути сам.

1. Ні за яких умов не переставайте залицятися до своєї коханої жінки і не дозволяйте собі припиняти приємні зустрічі та побачення.

Не слід сприймати жінку як належне у вашому житті. У той момент, коли запропонували їй вийти за вас заміж, ви автоматично дали обіцянку бути тією людиною, хто буде оберігати і охороняти її.

Що може бути найбільш цінним і важливим. Вона зробила свій вибір на вашу користь і не слід забувати про це. У своїх почуттів не віддавайте ліні.

2. Охороняйте своє серце.

Подібно до того, як ви охороняєте своє серце, ви просто зобов’язані виявляти по відношенню до себе любов, точно так любити навколишній вас світ і залишити вільне місце для коханої дружини. Утримуйте це місце вільним тільки для коханої людини і не дозволяйте нікому займати його.

3. Закохуйтеся знову і знову, не боячись змін.

Справа в тому, що людям властиво змінюватися: ви вже не будете такими, як в момент власного одруження або після 5-ти років спільного життя. Ваша половинка не зобов’язана залишатися поруч з вами за умови, що ви не дбаєте про неї і її серце. Пам’ятайте, що в будь-який момент вона може віддати своє серце комусь іншому. Не забувайте про боротьбу, завдяки якій вам вдалося завоювати її серце.

4. Помічайте в ній тільки краще.

Сфокусуйте свою увагу тільки на те, що ви любите. Те, на чому ви зосередили свою увагу буде змінюватися. Якщо Ви зосередили свою увагу на тому, що раз у раз дратує Вас, очевидно, все, що Ви зможете побачити – причини, що викликають ваше роздратування. За умови, що Ви концентруєте увагу на те, що любите, значить і життя буде проходити в повній любові і гармонії.

Концентруйтеся тільки на тому, що ви не можете бачити нічого, крім любові. У зв’язку з цим ви поза всякими сумнівами знаєте, що ви найщасливіша людина на землі, щоб мати цю жінку в ролі своєї коханої дружини.

5. Це не є вашою турботою, щоб міняти і виправляти щось в її характері й поведінці.

Головне – це любити свою дружину такою, яка вона є насправді, виключаючи якісь зміни в її поведінці. У разі змін з її боку, не переставайте любити її в тому вигляді, якою вона приміряє.

6. Не бійтеся взяти всю повноту влади за особисті емоції в свої власні руки.

Робити з вас самого щасливу ​​людину зовсім не входить в обов’язки вашої законної дружини. До того ж вона не може бути винною в тому, що вам з якої-небудь причини сумно і невесело. Ви владні над своїм емоційним станом і відчуттям повного щастя. Пам’ятайте, що ваші позитивні емоції вносять у ваші стосунки любов і гармонію.

7. Не звинувачуйте свою дружину в тих ситуаціях, коли ви чимось засмучені або сердиті.

Ваше емоційне самопочуття – це виключно ваш процес, що відбувається всередині вас. При відчутті негативних емоцій постарайтеся виділити трохи вільного часу, щоб постаратися зрозуміти і прислухатися до себе і до того, що з вами відбувається. Можливо, вас захопила ця жінка, тому що тільки в її присутності ви змогли залікувати всі свої рани родом з дитинства.

8. Дозвольте вашій коханій людині знаходиться поруч з вами.

Не слід нічого робити, коли вона чимось засмучена. Головне, що від вас вимагається – це міцно обійняти її і дати зрозуміти, що все буде добре. Для неї важливо розуміти, що її чують. У ці хвилини ви є підтримкою і опорою, на яку в разі потреби можна покластися.

Пам’ятайте, що жінкам властиві зміни і надмірна емоційність. Ці емоції можуть розбушуватися як всередині, так і зовні. Тільки з сильним і розуміючим її проблеми людиною вона зможе відкритися. Не уникайте її, коли вона засмучена. Залишайтеся сильним до кінця. Особливо важливо розуміти, що саме ховається за її емоціями і словами.

9. Дозволяйте собі бути дурним.

Смійтеся самі і дозволяйте їй робити те ж саме. Завдяки сміху ми в змозі дивитися на деякі речі простіше.

10. Намагайтеся наповнити її душевний стан.

Для цього слід вивчати ту мову, якою розмовляють її почуття. Не забувайте використовувати ті способи, які роблять її особливо значущою. Запропонуйте їй скласти список 10-ти речей, які, на її думку, роблять її більш коханою. Ніколи не забувайте про те, що здатне зробити вашу дружину коханою і бажаною.

11. Будьте завжди поруч і даруйте свій час, увагу, інтерес і душу.

Постарайтеся очистити свій розум від сторонніх і нікому не потрібних думок. Ваше до неї ставлення має бути, як до найціннішого і дорогого, що є на світі. Погодьтеся, що так воно і є.

12. Будьте готові прийняти її.

Спробуйте її захопити енергією чоловічого начала, повністю поглинувши своєю силою. Проникніть в глибину її душі, дозволяючи розчинятися у власній жіночій природі. Все це стане доступним за умови повної довіри.

13. Не бійтеся виглядати в її очах нерозумно і безглуздо.

Ви звичайна людина, якій властиво робити помилки і вчитися на них. Не існує досконалих і ідеальних людей.

14. Надавайте їй власний простір.

Жінці властиво віддавати всю себе. Саме з цієї причини їй слід надавати особистий час. Це потрібно для оновлення та переосмислення.

15. Намагайтеся бути уразливим.

Вам зовсім необов’язково бути одночасно ідеальним у всьому. Не забувайте розділяти свої страхи і відчуття, при цьому беручи до уваги свої помилки.

16. Будьте гранично відверті.

Якщо ви бажаєте вносити у відносини довіру, будьте готові ділитися абсолютно всіма подіями. Приймайте до уваги і ті речі, ділитися якими немає ніякого бажання. Для того щоб повністю віддаватися своїм почуттям по відношенню до коханої людини, потрібно вагома частина мужності.

Саме мужність потрібно для того щоб дозволити любити не тільки світлу, але і темну частину свого Я. Немає місця маскам. Якщо вам здається, що поруч з нею вам необхідно носіння маски, то ваші відносини не мають тієї глибини, яку має лише справжня і щира любов.

17. Чи не призупиняйте спільний розвиток.

Стоячий ставок схильний поширенню інфекцій, поточний же струмок завжди свіжий і прохолодний. Атрофія – природний процес, якщо Ви перестаєте працювати над м’язами, то те ж саме відбувається у відносинах, що не спрямовані на спільний розвиток. Шукайте спільні цілі і дивіться в одному напрямку.

18. Чи не задавайтеся грошовим питанням.

Матеріальна сторона – це свого роду суперприз в грі. Для його отримання необхідно бути однією командою, щоб врешті-решт отримати його. Нічого не вийде, якщо члени однієї команди налаштовані вороже. Знаходьте ті способи, які сприяють об’єднанню ваших загальних сил і прагнень.

19. Швидко прощайте образи і концентруйте свою увагу на майбутньому.

Не варто тягнути непосильну ношу зі свого далекого минулого. Ваше минуле може утримувати вас в заручниках. Не допускайте цього. Триматися за помилки минулого – це як триматися за непідйомний якір, що не дозволяє вашим відносинам рухатися далі, вперед. Розірвіть цей якірний ланцюг і силою любові рухайтеся далі.

20. При будь-яких обставинах робіть вибір на користь кохання.
Це, мабуть, єдино вірна порада, що вам потрібна. Оскільки саме кохання виступає тією основою, що регулює ваш наступний вибір. На вашому шляху не буде нічого, що могло б поставити під загрозу ваш шлюб. Пам’ятайте, що любов все стерпить.

За великим рахунком шлюб не є картинкою вічного щастя. Насправді – це важка і спільна робота, готовність до постійного зростання і розвитку. В результаті кропіткої й важкої роботи приходить щастя. Подібні життєві уроки я усвідомив на своєму особистому досвіді, але на жаль, занадто пізно. Проте, я продовжую вчитися на своїх помилках і вдосконалююсь в тому, якою дорогою йти далі.

У моєму випадку правда полягає в тому, що я любив свою дружину і нові відносини буду будувати на міцному фундаменті, що здатний витримати будь-яку негоду і перевірку часом.

Читайте також: Чому щаслива жінка – це погана дружина?

Джерело.

You cannot copy content of this page