fbpx

Красивій душі макіяж не потрібен: будьте впевнені у своїй неповторності

У всі часи жінки прагнули мати приголомшливий вигляд. Скільки часу, грошей і сил витрачають для досягнення бажаного результату.

Красива сукня, високі підбори, охайна, вдало підібрана сумочка та п’янкий аромат парфумів – ось що додає відчуття впевненості та привабливості. Але не менш важливим є і макіяж, який при правильному нанесенні підкреслює жіночу красу, пише “Студентська територія”

Спостереження за представницями прекрасної статі показали, що елегантно нафарбованих жінок довкола, на жаль, не так вже й багато. Більше того, деякі з них через недосвідченість та незнання загальних правил роблять помилки, виглядаючи безглуздо. Колірна палітра повинна відповідати кольору вашої шкіри, очей, волосся, а також одягу

Одна з найпоширеніших помилок – неправильне використання тону для обличчя. Товстий шар, невдало підібраний відтінок, зайвий блиск − і про красу не може бути мови. Тональний крем виглядає ненатурально та додає років. Шкіра під таким вимушеним захистом почувається некомфортно.

Якщо все ж таки використовуєте тональну основу, вона повинна не сильно відрізнятися від природного кольору шкіри.

Брови, підведені дуже густо, також зроблять вас старшою. Фарбувати їх потрібно в напрямку росту. Якщо ж у вас світле волосся, підводьте брови коричневим олівцем.

Читайте також: Вчені: макіяж може багато розповісти про жінку

Ще одна типова помилка – повіки, вкриті тінями одного кольору. Очі виглядатимуть наче дві плями. Рекомендується використовувати як мінімум два кольори.

Стежте, щоб перехід від темного до світлішого був плавним. Не накладайте занадто багато тіней, бо вони накопичуватимуться в куточках очей, псуючи погляд.

Не варто фарбувати вії до стану «павукових лапок», адже вони не виглядатимуть вражаючими. Після накладання будь-якої туші потрібно розчесати їх спеціальною щіточкою.

Темна або яскрава губна помада при денному макіяжі виглядатиме досить ненатурально. Природний колір губ має бути узгоджений із кольором помади. Ваше завдання – позначити їх контур, а внутрішню частину потрібно заповнити на один-два тони світліше або темніше.

Велика кількість помади особливо непривабливо виглядає на пухких губах. Обережно з блиском – він візуально збільшує форму та обсяг. За правилами, на обличчі має яскраво виділятися щось одне – очі або губи. Якщо ж виділено все відразу, це надає макіяжу сумбурність.

Не намагайтеся сліпо копіювати мейкап, який побачили на сторінках журналів чи екранах телевізорів. Щоб не робити помилок, перш за все, покладайтеся на помірність у всьому – від кількості косметики до її колірної гами. Макіяж повинен лише підкреслювати вашу красу, створюючи правильні акценти на обличчі.

Запам’ятавши та опанувавши ці прості правила, зможете легко і швидко робити мейкап, відповідний певній обстановці, аби почуватися впевнено й комфортно за будь-яких обставин.

Катерина ЗУЛІНСЬКА

You cannot copy content of this page