fbpx
Гороскоп

Липень – місяць змін і труднощів: гороскоп на місяць

У липні ми зіткнемося з затемненнями (2 липня – сонячне, 16-17 липня – місячне), ретроградним Меркурієм (8 липня – 1 серпня) і знаходженням Марса в сузір’ї Лева. В теорії ці зміни викликають труднощі, підсилюють егоїзм, користь і спрагу наживи. Але, не дивлячись на негативні астрологічні тенденції, липень виявиться гармонійним і щасливим. Ретро-Меркурій на осі Рак-Лев позбавить нас від негативу, безглуздих втрати сил і часу, зайвих неприємностей. Джерело

Овен

Астрологи радять приділити увагу дому і сімейним проблемам: вимальовуються вдалі можливості вигідно купити квартиру, укласти шлюб, поліпшити атмосферу в сім’ї. А ось часті відлучки з дому, відрядження, робота в режимі багатозадачності можуть мати неприємні наслідки, особливо якщо випадуть на середину-кінець липня. Думки про неспроможність і невдачі в любові і кар’єрі, якщо такі з’являться, бажано придушити – вони будуть обумовлені впливом ретро-Меркурія в Раку з 18 по 31 липня. Як тільки планета повернеться до звичайного руху, ситуація налагодиться, а впевненість в собі зросте.

Телець

Заплановані поїздки, перехід на нову посаду, нові починання – все це в липні може супроводжуватися непередбаченими проблемами. Порушені домовленості, невиплачені гроші та інші негаразди загрожують Тельцям набагато сильніше, ніж зазвичай. Тому астрологи радять підстрахуватися: перевіряти все кілька разів і мати додатковий план на випадок біди.

Крім того, перебування Венери в Раку з 3 по 27 липня може викликати конфлікти всередині сім’ї, непорозуміння з близькими родичами і друзями. Перевагу варто віддати роботі і важливим справам: в цих сферах зірки обіцяють вдалі інвестування, високу здатність до навчання і зрослі здатності до прийняття швидких і правильних рішень.

Близнюки

Довірливість в липні може привести до неприємностей практично у всіх сферах життя. Затемнення Місяця на тлі ретро-Меркурія підвищить ризик стати жepтвою обману, зради, шарлатанства. Астрологи рекомендують Близнюкам не довіряти нікому важливі справи, не делегувати обов’язки і контролювати кожен крок своїх партнерів, колег і членів сім’ї.

Комі того, з 16 по 26 липень краще відмовитися від сумнівних авантюр, ризиків і фінансових операцій. Навіть в тихій гавані сімейного життя виникне небезпека зрад і брехні.

Pак

Медитації і творчість допоможуть Ракам зберегти гарний настрій, впевненість в собі і свободу вибору. За прогнозами астрологів, будь-які хобі та духовні практики посприяють внутрішній гармонії. При іншому розкладі на тлі Венери і ретроградного Меркурія місяць може стати досить виснажливим: друзі, робота, справи, начальство і навіть близькі люди можуть тиснути на Раків, вимагаючи, щоб вони змінили свої звички, бажанням і принципам, виходили на догоду іншим.

Місячне затемнення зміцнить силу волі Раків, дозволивши протистояти тиску, але для цього необхідно якомога більше часу проводити наодинці з собою, підживлювати свою енергетику, вірити у власний успіх.

Лев

В середині літа багато Левів відчують приплив енергії, і дуже важливо правильно розпорядитися цим надлишком сил. Астрологи радять звернути підвищену сонячним затемненням активність на спорт, кар’єру, здоров’я, любов, тоді всі зусилля окупляться сторицею, і вже до кінця місяця Леви зможуть отримати хороші результати. Найгіршою стратегією в липні стане бездіяльність. За прогнозом, це може обернутися втраченими можливостями і тривалим періодом застою в усіх справах.

Не останню роль в липні грає духовна сторона життя: медитації, глибокі роздуми і читання допоможуть в особистісному зростанні. А ось концентрація на проблемах, рутинних і малозначних справах загpaжує погіршенням якості життя.

Діва

Липень – відмінний місяць, який принесе Дівам почуття гармонії, щастя і нові надії. Чим би Діви не займалися в цьому місяці – роботою, побутовими і сімейними справами, творчістю, – усюди їx буде супроводжувати удача і радість. Подякувати за такий подарунок слід ретроградний Меркурій: без його гармонійного впливу липень міг би стати місяцем пpистpасті, спалахів агpeсії, неприємностей і обману. На щастя, покровитель приглушить негативні тенденції планетарних аспектів, що дозволить Дівам досягти успіху в житті.

Тереези

На початку місяця Венера увійде в Рака, що викличе у Терезів неконтрольоване бажання кардинально змінити своє життя. І обставини сприятимуть радикальним метаморфозам: великий шанс отримати винагороду або пропозицію про нову роботу. Погоджуватися або відмовлятися доведеться на свій страх і ризик: з 3 по 27 липня фактор невизначеності може призвести як до успіху, так і до неприємностей.

Імовірність успіху значно зросте, якщо Терези будуть керуватися логікою, а не бажаннями, покладатися на добре продуманий план, а не на волю випадку. Випадковості в липні будуть швидше проти Терезів, ніж за них, а інтуїція поки ще слабка, тому їй небезпечно довіряти.

Скорпіон

Сонячне і місячне затемнення викличуть у Скорпіонів прагнення до зміни обстановки, до мандрів, духовних шукань, і такі можливості обов’язково з’являться з 2 по 17 липня. Кращим вибором стане поїздка по місцях сили, яка принесе важливі духовні осяяння і зарядить енергією. В інших сферах життя проглядаються малопомітні перспективи. Головне – звести до мінімуму ризик сварок і проблем. При вирішенні складних питань астрологи радять уникати невизначеності і по можливості покладатися на досвід. Липень дуже сприятливий для примирення з друзями і коханими. З’явиться можливість відновити стосунки.

Стрілець

Марс в сузір’ї Лева вказує на те, що в липні багато Стрільців можуть розбагатіти, так як фінансові потоки будуть відкриті. Приплив грошей може бути як миттєвим, в результаті вигідної угоди та вкладення, так і потенційно відкладеним. Іншим не менш важливим аспектом стане минуле. Можливе повернення старих знайомих, коханців, повторення давно пройдених і пережитих подій. Астрологи радять не переживати і не піддаватися ілюзорним мріям, в іншому випадку це принесе багато неприємностей.

Козеріг

У липні Козероги будуть генерувати ідеї, але з їх практичною реалізацією можуть виникнути складності. На тлі ретроградних Сатурна і Меркурія з’явиться багато стоп-факторів, які перекриють всі можливості, що відкриваються досягнення цілей. Політ фантазії і зліт творчої енергії буде супроводжуватися посиленням обережності і скептицизму. Корисно скласти карту бажань і зафіксувати всі ідеї, які прийдуть до Козерогів в цьому місяці. Якими б неможливими вони не здавалися, не варто відразу відмовлятися від них. У серпні, коли Меркурій покине ретро-фазу, карта бажань принесе практичну користь.

Читайте також: Приводять до мене дівчинку п’ятнадцяти років з дикими криками «Гляньте лікaрю, у нашої дочки спuна болить!». Дивлюся і дивуюся

Водолій

Задавати тон подіям будуть відразу 3 планети, відмічені ретроградним рухом: Сатурн, Меркурій і Нептун. За словами астрологів, для Водоліїв це буде неоднозначний місяць, події якого змусять поступитися деякими принципами. Липень стане розквітом підступності, маніпуляцій, інтриг, в той час як доброта, честь і щирість почнуть приносити шкоду як Водоліям, так і оточуючим. Хитрість призведе до щастя, успіху і порядку. Однак астрологи радять пам’ятати про баланс добра і зла і не спокушати долю.

Риби

Риби в липні будуть максимально успішні в особистій та фінансовій сфері. Також очікується приплив творчої енергії: все, до чого доторкнуться Риби, почне приносити щастя і успіх. Однак при всіх позитивних новинах будуть і деякі проблеми: Венера в Раку змусить Риб відчувати занепад сил, небажання що-небудь робити, напади тривоги і розчарування в собі. Негативні емоції і установки завадять Рибам досягти успіху в житті і насолодитися серединою літа. Ті, хто зможе подолати подібний настрій, будуть щедро винагороджені.

You cannot copy content of this page