Листопад обіцяє бути непростим місяцем, але досить продуктивним. Ось 6 днів сили, коли можливо все і навіть змінити життя

5 листопада – день роботи і покупок

Відповідати за передачу позитивної енергії буде зростаючий Місяць у Водолії. Таке поєднання позитивно позначається на інтелектуальній продуктивності людей, на їх активності. У цей день добре займатися будь-якою роботою, особливо якщо вона пов’язана з числами, з розумовими процесами.

Квадратура Місяця і Меркурія зробить день ідеальним для покупок. Цей аспект дуже добре поєднується зі стихією Повітря, джерелом якої виступає Водолій. Не бійтеся робити дорогі придбання 5 числа. Головне – заздалегідь їх продумати, щоб не витрачати гроші на емоціях. Джерело

10 листопада – день, коли немає нічого неможливого

Місяць у Овні в завершальній стадії зростання – це дуже сприятливе поєднання. У цей день можна починати нові справи і закінчувати старі. Немає нічого неможливого 10 числа, тому що стихія Вогню змусить нас рухатися вперед і не відчувати перешкод.

Посилиться самовпевненість людей, на другий план підуть сумніви і стpахи. Астрологи і експерти радять в цей день не сидіти склавши руки. Потрібно спрямувати всі свої сили на вирішення проблем.

16 листопада – день відпочинку і зміни обстановки

Ця субота ідеальнa для того, щоб відпочивати, займатися домашніми справами і спілкуватися з сім’єю. Місяць у Раку допоможе насолоджуватися життям. У цей день вийде як слід розслабитися, очистити розум від негативних програм.

Можна пройтися по магазинах, щоб оновити гардероб, заглянути в салон краси і змінити імідж. Активний відпочинок теж буде чудовим вкладенням сил, часу і грошей. Можна відправитися в інше місто, відвідати близьких родичів, старих друзів.

24, 25 листопада – дні творчості і активності

Місяць в Скорпіоні добре впливає на продуктивність людей. Секстиль Місяця з Юпітером 24 числа і з Плутоном 25 числа буде добре поєднуватися з такою фазою і положенням щодо зірок.

Астрологи зазначають, що у багатьох з нас з’являться нові можливості. Легше буде починати нові справи, обходити стороною неприємності і пристосовуватися до нових умов. Найбільше пощастить представникам творчих професій, а також тим, хто змушений часто приймати важливі рішення в стресових ситуаціях.

Читайте також: Чим порадує перший день останнього місяця осені кожного зі знаків Зодіаку: гороскоп на 1 листопала

28 листопада – день підведення підсумків

У такі дні, як цей, можна побачити своє життя з боку. Місяць у Стрільці і в з’єднанні з Юпітером допоможе поставити перед собою нові цілі, зрозуміти, якими були головні помилки в листопаді і як їх можна виправити.

У цей день розум людей стане яснішим, підуть неприємні думки. Їм на зміну прийдуть позитивні емоції, які дозволять намітити способи досягнення цілей. Також 28 число стане відмінним днем ​​для вирішення конфліктів.