” Листи з погрозами приходили на пошту” – Приходько

Українська співачка Анастасія Приходько зізналася, що отримувала погрози через концерти у зоні АТО та заяви щодо агресії Росії на Донбасі.

Про це Приходько розповіла в інтерв’ю “Главкому”. Пише “24 канал”

“Ми якраз плануємо поїздки в АТО. Але там зараз складна ситуація. Іноді у тих місцях, які ми планували відвідати, відбуваються вaжкі бoї. Через це нам забороняють там гастролювати. Тим паче, вже було дві історії, коли мене погрожували викрасти”, – зізналась виконавиця.

Листи з погрозами приходили на пошту. Через часті погрози доводиться вдаватись до серйозних заходів безпеки – зміни авто під час поїздки та інше.

Читайте також“Що тут говорити”: Зібров прокоментував чому Лорак дає концерти в Україні

Ми весь час конспіруємося. Вже і позивний мені давали, і автівки під час поїздок змінювали. Концерти у зоні АТО – це непроста тема для мене. Мені дуже хочеться знову підтримати хлопців, але військові наразі не пускають,– додала Анастасія Приходько.

Також співачка додала, що не змогла б допомагати визволяти українських військових з “ЛДНР”, так як це робила Руслана Лижичко. На Анастасію у Росії відкриті два кримінальних провадження, тож візит на територію ОРДЛО міг би для неї закінчитись полоном у бойовиків.