Людина, яку я зараз люблю, не поважає мене настільки, що вважає нормальним не давати про себе знати тиждень, але при цьому завжди нагадувати про себе кому завгодно, тільки не мені

Я абсолютно нездатна побудувати нормальні рівноправні відносини з хлопцем. Щоразу після чергового розриву я наступаю на ті ж граблі – знаходжу собі чоловіка, який мене не гідний. Найчастіше я шкодую їх, бо не поважаю себе, думаю, що поруч з нікчемним чоловіком буду виглядати краще, що він буде більше мене цінувати і берегти наші з ним відносини.

На практиці це зовсім не так. І ці нещасні на перший погляд люди не поспішають радіти тому щастю, що на них звалилось. Своєю неповагою і нелюбов’ю вони мене пригнічують і намагаються використовувати, а я так нестримно люблю жаліти і любити, що моє серце розривається від того, що відбувається.

Людина, яку я зараз люблю, не поважає мене настільки, що вважає нормальним не давати про себе знати тиждень, але при цьому завжди нагадувати про себе кому завгодно, тільки не мені. Він навіть витрачатися на мене не хоче, використовує будь-яку можливість, щоб за щось платила я зі своєї кишені. Він ніколи не робить мені подарунків або сюрпризів, не доглядає. Навіть свій день народження він святкуватиме з друзями в сауні, а мене туди не покликав.

Він не красивий, і не розумний, без гарного почуття гумору, і з обмеженими інтересами, без грошей. Він любить тільки себе, я це розумію, але все одно не можу без нього.

Я не можу змусити себе припинити, тому що я боюся залишитися одна. Я боюся нікого не зустріти, боюся, що наступний, в кого я закохаюся, буде ще гірше. Хоча я в глибині душі сподіваюся, що можу знайти собі хорошого чоловіка. Я вже сама не вірю, що гідна більшого, що хтось колись буде любити мене і піклуватися про мене.

Мені не потрібно від чоловіка нічого особливого, ні замків, ні карет, ні навіть дорогих подарунків, я прошу просто любити і поважати мене, а напрошується висновок, що любити мене нема за що.

Можливо, я не заслуговую любові, тому що не можу себе саму полюбити. Я просто не знаю, що мені робити далі і як вирватися з цього кола.

Фото pixabay.com