Мaксимально eфeктивний крем для вiдбiлення шкіри на колінах та ліктях

Шкіра на ліктях та колінах є товстішою, аніж на інших частинах тіла, а оскільки там немає сальних залоз, вона ще й часто пересихає та стає жоpсткою на дотик.

Через постійний вплив брyду, вологи та інших негативних зовнішніх факторів на шкірі накопичуються відмерлі клітини. Пише moyezdorovya

Ми часто не надаємо важливого значення цій проблемі, адже ці мертві часточки є непомітними для людського ока. Втім, з часом пори можуть забитися, і виникають чорні цятки та пігментні плями.

До того ж, під час догляду за собою ми зосереджуємось на обличчі та інших помітних частинах шкіри, при цьому забуваючи про коліна та лікті.

З роками шкіра у цих місцях темнішає, і повернути їй колишній привабливий вигляд можна лише за допомогою спеціальних продуктів для відбілення шкіри.

Сьогодні ми поділимось з вами рецептом натурального крему на основі вітаміну Е та сухого молока. Він не лише володіє здатністю висвітлювати шкіру на ліктях та колінах, але й не має жодних побічних ефектів.

Домашній крем для відбілення шкіри з сухим молоком та вітаміном Е

Завдяки унікальному поєднанню компонентів у цьому натуральному кремі ви отримаєте ефективний засіб для відбілення шкіри на ліктях та колінах.

Читайте такожІдeальний тон: як правильно підібрати тональний крем

До складу крему входить сухе молоко та вітамін Е – два продукти зі зволожувальними властивостями, які відомі у всьому світі завдяки своєму корисному впливу на стан шкіри.

За умови регулярного використання цього засобу ви зможете не лише зробити чорні цятки менш видимими, але й запобігти появі ознак передчасного старіння.

Антиоксиданти, що містять ці два компоненти, допомагають усувати прилиплі до шкіри часточки бруду, роблять шкіру м’якою на дотик та повертають їй привабливий вигляд.

Підсилити ефективність засобу можна за допомогою лимонного соку та гліцерину. Ці продукти сприяють усуненню відмерлих часточок шкіри, плям та інших вад шкіри, що виникають у результаті її пересихання.

Інгредієнти:
1 чайна ложка гліцерину (5 мл)

5 столових ложок сухого молока (50 г)
сік 1/2 лимона
3 капсули вітаміну Е

Спосіб приготування:

Змішайте у глибокій посудині сухе молоко та чайну ложку гліцерину.

Ретельно перемішайте продукти за допомогою дерев’яної лопатки та повільно влийте лимонний сік.

Розріжте навпіл капсули вітаміну Е та видавіть їх вміст всередину миски, не забуваючи при цьому перемішувати суміш лопаткою.

Коли консистенція засобу нагадуватиме густу однорідну пасту, нанесіть його масажними рухами на лікті та коліна.
Спосіб використання:

Перш за все ми хочемо зауважити, що наносити крем можна тільки на ніч, оскільки до його складу входить лимон, який під впливом сонячних променів чинить абсолютно протилежний ефект (тобто сприяє засмазі, а не відбілює шкіру).

Перед нанесенням крему шкіру потрібно очистити від накопиченого за день бруду.

Візьміть невелику кількість крему та нанесіть його масажними рухами на лікті та коліна.
Коли ви повністю вкриєте ці ділянки тіла кремом, залиште його на 20-30 хвилин до повного всотування.

Через півгодини ще раз промасажуйте лікті та коліна та ретельно змийте залишки крему теплою водою.
Витріть шкіру м’яким рушником та нанесіть на лікті та коліна зволожувальний лосьйон для тіла з кокосовою або оливковою олією.

Повторюйте процедуру принаймні тричі на тиждень, щоб отримати видимий результат.