fbpx
Молитва

Мамина молитва здатна творити дива. Найсильніші молитви за дітей

Потрібно читати молитви за дітей, так як вони направлені на всебічну допомогу вашому чаду. Більш того, навіть якщо ваш син або дочка вже виросли, ці молитви також будуть доречні.

Материнська молитва Богородиці

Материнська любов – найміцніша в світі, тому така молитва звернена до Діви Марії. Заступниця завжди оберігає всіх нас, немов своїх дітей. Ще за життя вона була добра до всіх і прощала кожного. Мати любить свого сина чи дочку так само, як Діва Марія любить свого сина Ісуса Христа і кожного з нас, тому така молитва буде дуже сильною. Джерело

«Пречиста Мати Божа, подай мені відповідь, грішну і недостойну рабу Твою (ім’я).
Помилуй і спаси моє чадо, моли Бога, щоб простив Він моїй дитині всі його гріхи, вільні і невільні, настав його на шлях істинний, направ його слідувати заповідям Божим. Спаси дyшу і тiло дитини моєї, благослови його в будинку і в дорозі.

Убережи моє чадо від зaгuбелі і хвоpoби. Матінко Заступнице, захисти його від ворогів, від біди, зла і нещастя. Виліковний дyшевні скорботи чада мого, щоб він зміг знайти благодать Твою. Благослови і мене, Пречиста Дівo, щоб змогла я захистити дитину і бути хорошою матір’ю. Амінь».

Це найсильніша молитва про дітей, яку слід читати як можна частіше. Вимовляєте ці рядки з чистим від негативу серцем, щоб вона мала максимальну силу.

Читайте також: Молитва Ангелу Хранителю про допомогу у найважчі моменти життя

Сімейна молитва Миколаю Чудотворцю

Молитву Миколі Чудотворцю можна читати як матері, так і батькуа дитини. Можна робити це щодня, а можна тільки в моменти, коли ви відчуваєте, що вашому малюкові або вже дорослій дитині потрібна допомога.

«Слався, пречистий отець Миколай. Моли Бога за нас і за наших дітей (імена). Дай нам сил захистити чадо від біди, від злої людини і від власної необачності. Моли Бога за те, щоб напоумив нас, щоб змогли ми уникнути розладу сімейного, сварки і зла. Моли Бога за те, щоб безхмарним було майбутнє чада нашого, щоб не торкнулася недуга. Навчи його повазі, смиренню і милості, яко і сам Ти зміг знайти це за життя, батькн наш Миколай».

You cannot copy content of this page