Матінці чоловіка припав до душі наш затишний будиночок і вона наклепом вижила мене з нього. Точніше кажучи, чоловік послухав маму і вигнав мене з донькою

Матінці чоловіка припав до душі наш затишний будиночок. На другому поверсі у нас розташовувалася спальня, дитяча і спеціально обладнана для доньки ігрова кімната.

Свекруха погостювала у нас на вихідних і поїхала. Начебто нічого незвичайного, але раптом, як грім серед ясного неба, мій чоловік оголосив, що його мама буде жити разом з нами! Джерело

Я була обурена, а чому моєї думки ніхто не запитав? Взагалі-то я господиня в домі. Однак, мій чоловік вирішив, що його і думки мами буде досить, одній їй жити нудно, а так у нас з’явиться помічниця по господарству.

На мої категоричні заяви, що я не хочу жити з кимось в будинку, чоловік відповів, що мама плакала, казала, що скоро пoмре і відмовити їй не було сил. Мене анітрохи не чіпали ці жіночі хитрощі, але … у вихідні свекруха з речами вже була у нас. У перший час начебто нічого, поселили ми її в ігровій, так як місця більше не було.

Щоранку вона готувала нам сніданок, але я не їла. Відразу зверну увагу, я просто не їм вранці, випиваю тільки чашечку кави. Зате задоволені чоловік і дочка наминали смачні сніданки за обидві щоки. Коли ми поверталися з роботи в будинку панував порядок, мене насправді розвантажили від домашньої роботи.

Одного разу, я зaxворіла і вирішила не піти на роботу, залишилася вдома, навіть із спальні не виходила і свекруха не підозрювала, що вона не одна. Коли чоловік з донькою поїхали, в будинку стало тихо і я чітко почула телефонну розмову:

«Знаєш, я тут як попелюшка. Встаю ні світ, ні зоря, готую сніданок, а наша королева спить. Потім встає, все з’їдає і їде на роботу, а я починаю все мити і прибирати. Ти не можеш собі уявити яка вона бруднуля, мені навіть соромно когось в гості запросити. Синочок мій розумниця, всього в житті сам досяг, начальником великим став, але ось дружина його …. Я ось все на внучку дивлюся і все більше переконуюся, що не схожа вона на нас. Хочу поговорити з сином, сто відсотків нагуляла. Жебрачка вхопилася за хлопця і тепер сидить на шиї у нього.»

У мене дар мови пропав. Нічого не підозрюючи вона ще досить довго скаржилася своїй подрузі на мене і про те, як не пощастило її синові. Потім, я взяла себе в руки і спустилася вниз, щоб випити кави. Свекруха солодкаво вимовила: «Ой, а ти вдома?», на її обличчі було здивування, вона зрозуміла, що я все чула, але говорити нічого не стала. До вечора мені стало ще гірше, у мене навіть не було сил спуститися і зустріти чоловіка. Боячись, що я її можу випередити, «турботлива» мама вирішила поговорити з сином і відкрити йому всю правду.

«Дорогий мій, я довго трималася, але тепер не можу, моє материнське серце розривається. Де ти знайшов таку? Ти знаєш, що вона весь день вдома валяється, та ще й гроші твої витрачає. А по дому працюю тільки я одна!«

Я була впевнена, що чоловік заступитися за мене, адже він же знає, що я не байдикувала, і коли ми одружилися ми разом працювали і отримували однакову зарплату, та й жили в моїй квартирі, але не тут-то було.

Я не змогла спуститися до вечері, але коли почула про те, як ця жінка каже, що внучка не їхньої породи, не стрималася і рвонула вниз. А вона олії у вогонь підливає: «Ага, бачиш як кинулася! Боїться, що секрет її розгадали.«

Я вже не могла стримувати свої емоції: «Ви що тут несете? Вас сюди ніхто не кликав, ви навіщо все це робите?«

І тут я почула тихий голос свого чоловіка: «Геть з моєї хати, негайно!».

За частку секунди я зрозуміла, що він їй повірив. Зібравши речі свої і доньки, я викликала таксі і поїхала до себе на квартиру. Слава Богу, ми її не встигли здати. В той момент я зрозуміла, що ніколи в житті не повернуся до цієї людини назад. Так, мені було прикро, боляче, я проплакала не одну безсонну ніч, але дороги назад не було. Я навіть не стала подавати на аліменти, я їх просто викреслила зі свого життя.

Приблизно через рік я познайомилася з чоловіком і він мені зробив пропозицію, ми вже плануємо дату весілля. Дочка сприймає його як тата, адже рідний батько взагалі жодного разу не згадував про її існування за весь цей час.

Читайте також: Я переїхала до чоловіка. Звичайно, був скандал. Мама кричала навздогін, що я пoвiя, і щоб, коли принесу в подолі, до неї не приходила

В один із звичайних днів я зустріла свого колишнього. Він почав щось мимрити про те, що я зробила дурницю і пішла. Раптово його буквально прорвало розповісти про те, як він живе зараз. Виявляється його матінка познайомилася з якимось мужиком і живе разом з ним …. в нашому колишньому будинку! Колишній чоловік тепер переїхав в ігрову, а вони займають спальню, ніде не працюють і живуть тільки на його зарплату.

Мені щиро стало шкода його, але ось коли він попросив мій номер телефону, я категорично відмовила. Попереду мене чекає нове життя і повертатися в минуле у мене немає ні найменшого бажання!