“Меджyгор’є”. Послання Богородиці.

Меджyгор’є! Ось уже понад 30 роки, як шістьом особам являється тут Богородиця, і вони приймають Її послання. 24 червня 1981 року приблизно о шостій вечора шестеро дітей вперше побачили прекрасну Жінку з Немовлятком на руках. Наступного дня явлення повторилося, але Богородиця вже була без Немовляти. Вона покликала до себе дітей, і ті, ставши на коліна, молилися з Богородицею «Отче наш», «Слава Отцю»… Коли ж діти молилися «Богородице Діво», прекрасна Жінка мовчала і ніжно усміхалася. Після молитов Пресвята Богородиця заговорила.

З того часу світ почав отримувати Її послання. Уже на третій день Богородиця передала Своє перше послання: «Мир, мир, мир — і тільки мир!». Після цього Вона двічі повторила:

«Мир повинен зацарювати не лише між Богом і людьми, а й між самими людьми!». Наступні послання Богородиці стосуються віри, навернення, молитви, посту. Богородиця особливо наголошує на важливості Євхаристії, постійного вшановування Святих Дарів, молитов до Святого Духа, читання Святого Письма.

Пропонуємо деякі з послань для того, щоб кожен замислився над тим, що світ ще може існувати в гармонії з Творцем, коли люди стануть співробітниками Божими, а не прислужниками темряви.

Читайте: 10 мотивуючих вказівок від Падре Піо для тих, кому тяжко.

5 червня 1984 р. «Дорогі діти! Сьогодні Я хочу сказати вам: починайте кожну справу з молитви і молитвою закінчуйте її. Якщо будете так робити, Бог благословить і вас, і вашу працю. В ці дні ви мало молитеся і багато працюєте. Тому моліться! В молитві ви зможете і відпочити. Спасибі, що відповіли на Мій заклик!».

«Дорогі діти! Без молитви нема миру. Тому Я кажу вам, дорогі діти: моліться перед хрестом про мир. Спасибі, що відповіли на Мій заклик!».

«Дорогі діти! Нині Я закликаю вас до того, щоб ви щоденно читали Святе Письмо у себе вдома…»

«…Сaтана хоче діяти ще більш жорстоко, щоб позбавити радощів кожного. Молитвою ви можете роззброїти його повністю, а самі досягти радості».
«Моліться, щоб сaтана не спокусив вас своєю гординею і оманливою силою».

«Дорогі діти! Я закликаю вас неподільно віддати себе Богові. Все, чим володієте, віддайте в руки Бога. Так і лише так у вашому серці буде радість. Діточки, радійте всьому, що у вас є, і за все прославляйте Бога, бо все це Божий дар. Тільки ви зможете подякувати Богові за все, що у вас є у вашому житті і відкрити Бога у всьому, навіть у найменшій квіточці. Ви пізнаєте велику радість. Ви відкриєте Бога. Дякую, що відповіли на Мій заклик!».

«Дорогі дітки, сьогодні Я знову закликаю вас: відважтеся жити для Бога, щоб перш за все і понад усе для вас був Бог. Тоді Він зможе творити чуда у вашому житті, що стане щоденною радістю у Бозі. Ось чому, діточки, моліться і не дозволяйте сaтані сварками, нерозумінням і несприйняттям одне одного діяти у вашому житті. Моліться, щоб збагнути велич і красу дару життя. Спасибі, що відповіли на Мій заклик!».

«Дорогі діти, сьогодні Я закликаю вас творити діла милосердя з любов’ю і з любові до Мене і наших братів та сестер. Дорогі діти, все, що ви робите для інших, робіть з великої радості і зі смиренням перед Богом. Я з вами і щодня підношу Богові ваші жертви і ваші молитви про порятунок світу. Спасибі, що відповіли на Мій заклик!».

«Дорогі діти, сьогодні як ніколи раніше Я закликаю вас до молитви. Хай ваша молитва буде про світ. Сaтана сильний і хоче знищити не лише людське життя, але й природу, і всю планету, на якій ви живете. Тому моліться, дорогі діти, щоб у молитві ви змогли захистити себе Божим благословенням миру. Бог послав Мене до вас, щоби допомагати…»

.«Дорогі діти, сьогодні Я закликаю вас пережити Страсті Господа Ісуса в молитві і в поєднанні з Ним. Наважтеся присвятити більше часу Богові, Котрий дарував вам ці благодатні дні. Для цього, дорогі діти, моліться й особливо обновлюйте любов до Ісуса в своїх серцях. Я з вами, Я супроводжую вас Своїм благословенням і Своїми молитвами…»

«…Я хочу навчити вас і допомогти вам іти шляхом святості. Багато хто не здатен зрозуміти Моє послання і не сприймає Мої слова серйозно. Тому Я закликаю вас і прошу: своїм щоденним життям свідчіть про Мою присутність тут. Якщо ви молитесь, Бог допоможе вам відкрити справжню причину Мого приходу. Ось чому, діточки, моліться і читайте Святе Письмо, щоби через Святе Письмо і Мої з’яви ви змогли збагнути послання, які даються для вас…»

«…Я закликаю всіх, хто сказав мені «так», відновити своє посвячення Моєму Синові Ісусу і Його Серцю, а також Мені, щоби зробитися для Нас ще більш потужною зброєю миру в цьому неспокійному світі. Меджнгор’є — це знак для всіх і заклик молитися і перетворити в життя благодать днів, які дарує вам Бог. Тому, дорогі діти, прийміть цей заклик до молитви з усією відповідальністю. Я з вами, а ваші страждання — це і Мої страждання. Спасибі, що відповіли на Мій заклик!»

«Дорогі діти! Сьогодні як ніколи раніше Я закликаю вас до молитви за мир: мир у ваших серцях, мир у ваших сім’ях і мир у всьому світі. Сaтана хоче війни, сварок, хоче зруйнувати все добре. Тому, дорогі діти, моліться, моліться, моліться. Спасибі, що відгукнулися на Мій заклик!».

«Дорогі діти! Я радію разом з вами і закликаю вас до молитви. Діточки, моліться про Мій намір. Мені потрібні ваші молитви, якими Я хочу наблизити вас до Бога. Він ваше спасіння. Бог посилає Мене допомогти вам і повести в рай, який і є вашою метою. Ось чому, діточки, моліться, моліться, моліться…»

«Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас піти на природу, щоб там зустріти Бога-Творця. Сьогодні, діточки, Я закликаю вас дякувати Богові за все, що Він дав вам. У цій вдячності ви відкриваєте Всевишнього і те добро, що оточує вас. Діточки, Бог великий і велика Його любов до всього створеного. Тому й моліться, щоби осягти любов і доброту Божу. За добротою і любов’ю Бога-Творця і Я з вами як Його дар…»

«Дорогі діти, сьогодні Я закликаю вас відважитися на мир. Моліть Бога дати вам справжній мир. Живіть з миром у серці, і ви зрозумієте, дорогі діти, що мир — це дар Божий. Дорогі діти, без любові ви не можете жити миром. Плід миру — любов, а плід любові — прощення. Я з вами і закликаю вас, діточки, прощати, найперше у себе в сім’ї, і тоді ви зможете прощати всім…»

«Дорогі діти! Я закликаю вас знову наважитися любити Бога понад усе. Нині, коли людей охопив дух споживацтва і вони забули про справжні цінності, Я знову закликаю вас, діточки, — поставте Бога на перше місце у вашому житті. Не дозволяйте сaтані заманити вас матеріальними благами, діточки, наважтеся вибрати Бога, Котрий є свобода і любов. Виберіть життя, а не смeрть душі…»

«…Діточки, живіть радісно Євангельським посланням, яке Я повторяю вам з першого дня явлень. Діточки, Я ваша Мати і хочу відкрити вам Бога любові, Бога миру. Я не хочу, щоб ваше життя протікало в сумі, але живіть по Євангелію в радості, заради вічного життя. Тільки тоді ваше життя здобуде зміст. Спасибі, що відгукнулися на Мій заклик!».

«…Я закликаю вас, діточки, в цю мить збагнути, хто потребує вашої допомоги, духовної чи матеріальної. Своїм прикладом, діточки, ви будете простягнутими руками Бога, яких потребує людство…»

«… Діточки, просіть Ісуса зцілити всі ваші рани, які є наслідком ваших гріхів чи гріхів ваших батьків. Тільки так ви збагнете, дітки, що світ потребує зцілення вірою в Бога-Отця. Страсті ісуса і Його смeрть на хресті відкриють вам, що ви можете стати справжніми апостолами віри, якщо в простоті й молитві будете жити вірою, котра є даром Божим. Спасибі, що відповіли на Мій заклик!»

«Дорогі діти, сьогодні Я закликаю вас зв’язати ваше життя з Богом-Творцем, бо лише так ваше життя набуде змісту і ви збагнете, що Бог — любов. Бог посилає Мене до вас через любов, щоб Я могла допомогти вам збагнути, що без Нього нема ні майбутнього, ні радості, а головне — нема вічного спасіння. Діточки, Я закликаю вас полишити гріх і прийняти молитву — безперервну, так, щоб у молитві вам відкрився зміст вашого життя. Бог дає Себе тому, хто Його шукає…»

«…Діточки, ви шукаєте знамень і послань і не бачите, що кожного ранку сходом сонця Бог закликає вас до навернення і повернення на шлях істини і спасіння. Ви багато говорите, діточки, але мало трудитесь над своїм наверненням. Тому наверніться і починайте виконувати Мої послання — не словами, а своїм життям, і тоді, діточки, у вас буде сила наважитися на справжнє навернення серця…»

«Дорогі діти! Я радію разом з вами і закликаю вас у цей благодатний час до духовного обновлення. Моліться, діточки, щоб Святий Дух вселився в вас у всій своїй повноті і ви могли в радості свідчити всім, хто далекий від віри. Особливо, діточки, моліться про дари Святого Духа, щоб у дусі любові кожного дня і за будь-яких обставин бути ближче до тих, хто вас оточує, як до своїх братів, і в мудрості й любові переборювати всякі труднощі. Я з вами і прошу Ісуса за кожного з вас…»

«Дорогі діти! Не забувайте, що тут, на землі, ви на шляху до вічності і що дім ваш — на Небесах…»

«Коли ви стомлені і хворі, коли не бачите змісту життя, беріть вервечку і моліться, моліться до тих пір, поки молитва не стане радісною зустріччю з вашим Спасителем. Я з вами!..»

«…Я молюсь з вами про те, щоб Бог обдарував вас ще сильнішою вірою. Діточки, ваша віра мала, більше того, ви навіть не усвідомлюєте, наскільки ви не готові просити Бога про дар вам цієї віри…»

25 лютого, 2003 р.«…Закликаю вас молитися і постити за мир. Я вже казала вам раніше і повторюю знову: діточки, навіть війни можна зупинити молитвою і постом. Мир — це дорогоцінний Божий дар…»

25 січня, 2005 р.«…Дітки, моліться про єдність християн, щоби всі стали єдиним серцем. Єдність між вами буде справжньою настільки, наскільки будете молитися і прощати…»

25 березня, 2006 р.«Будьте хоробрими, дітки! Я вирішила вести вас шляхом святості. Відрічіться від гріха і підіть шляхом спасіння, шляхом, який обрав Мій Син. У всіх ваших бідах і стражданнях Бог знайде для вас шлях радості. Тому, дітки, моліться…»

25 червня, 2006 р.«Дорогі дітки! В цей час не думайте лише про відпочинок тіла, але знаходьте, дітки, час і для душі. Хай у тиші Святий Дух говорить з вами, і дозвольте Йому навернути й переобразити вас…»

25 жовтня, 2006 р.«…Ви такі сліпі й прив’язані до всього мирського і думаєте лише про земне життя. Бог послав Мене вести вас в життя вічне. Дітки, я не стомилася, хоч бачу, що серця ваші важкі і стомлені для милості і благодаті…»

25 листопада, 2007 р.«Дорогі діти! Сьогодні, коли ви славите Христа-Царя всякого творіння, Я хочу, щоб Він був Царем вашого життя. Лише даруючи, діточки, ви можете збагнути дар жертви Ісуса на хресті за кожного з вас. Діточки, даруйте час Богові, щоб Він змінив вас і наповнив вас своєю милістю, аби ви були милістю для інших. Я для вас, діточки, милостивий дар любові, який іде від Бога в цей немирний час. Спасибі, що відгукнулися на Мій заклик».

25 квітня, 2008 р.«Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас до власного звернення. Будьте тими, хто навертається і своїм життям свідчить, любить, прощає і приносить радість Воскресіння в цей світ, де пoмер Мій Син і де люди не відчувають потреби ні шукати, ні відкривати Його в своєму житті. Поклоняйтеся Йому, і хай ваше уповання стане надією для сердець, в яких нема Ісуса. Спасибі, що відповіли на Мій заклик».

2 вересня, 2008 р.«Дорогі діти! Всіх, хто зібрався сьогодні біля Мене, Я закликаю Своїм материнським серцем: любіть ближнього.
Дітки, зупиніться і знайдіть в очах свого брата Мого Сина, Ісуса.

Якщо побачите в них радість — радійте разом з ним; якщо побачите біль, то відгайняйте його своєю ніжністю і добротою, бо без любові ви загублені. Любов діяльна, тільки вона творить дива. Любов дарує вам єднання в Мойому Сині і торжество Мого серця. Тому, діти, любіть».