fbpx
Життя

Мене дратувала зайва вага, яка з’явилася від сидячої роботи, і я почала розглядати різні способи схуднути. Я категорично не хотіла сидіти на виснажливих дієтах, і вирішила спробувати якийсь радикальний метод. Зайшовши до кабінету на процедуру я втратила дар мови

Яких я тільки романтичних історій не наслухалася за своє життя, а мені тільки 21. Наприклад, мої батьки зустрілися на трампліні для стрибків в басейн, мама боялася стрибати і повисла на ньому, тато умов її спуститися – більше вони обоє ніколи не стрибали у воду з трампліну, зате одружилися і на світ з’явилася я.

Так от моя історія кохання з майбутнім чоловіком не менш романтична. Мене дратувала зайва вага, яка з’явилася від сидячої роботи, і я почала розглядати різні способи схуднути. Я категорично не хотіла сидіти на виснажливих дієтах, і вирішила спробувати якийсь радикальний метод. Екзотична, на той час, акупунктура сподобалася мені відразу, так як інші методи були занадто дорогими, а тут дуже навіть бюджетний варіант і обіцяли гарні результати.

У назначений день я прийшла на процедуру. Зайшовши до кабінету я побачила, не товсту неприємну тітку, не чоловіка в роках, а молодого симпатичного хлопця – він нещодавно закінчив медичне училище. Я відразу засоромилася і не знала як зважитися тепер на процедуру. Але Матвій відразу взяв ситуацію в свої руки, він вже півроку працював над акупунктурою і був знайомий з моєю реакцією.

Він заспокоїв мене, допоміг розслабитися, розповів доступною мовою про процедуру і очікуваний ефект. Я вийшла з кабінету щасливою і повністю задоволеною. На наступну процедура я просто летіла.

Можливо, саме Матвій через симпатію до мене вже дуже старався, можливо, моє тіло добре відреагувало на таке схуднення, але я дійсно скинув зайві п’ять кілограмів і знайшла чоловіка своєї мрії.

You cannot copy content of this page