fbpx

Мене став насторожувати факт, що при кожній зустрічі дочка постійно згадувала свою маму, тобто його першу дружину, приблизно ось так: «тат, а мама спекла твій улюблений пиріг», «тат, мама просила тебе допомогти»

У мене в житті склалась така незвичайна ситуація, і я не знаю як вийти з неї. Але почну з початку. Мені 32 роки, росла в хорошій повноцінній сім’ї. У дитинстві батьки дали мені такі поняття, як чесність, відкритість, любов, щирість. Потім школа, інститут, робота – все як у всіх. Проблем на особистому фронті і в стосунках з протилежною статтю ніколи не було, я досить приваблива дівчина, чоловіки завжди надавали достатньої уваги. Виходити заміж рано в плани не входило, тому я всі сили віддавала роботі і просто жила в своє задоволення.

Кілька років тому я зустріла чоловіка. Ми полюбили один одного і одружилися через півроку. У нас різниця у віці 18 років. Відразу скажу, мене різниця анітрохи не збентежила, я не помічаю її. Мені дуже цікаво з ним: і поговорити, і в повсякденному житті. Коли ми тільки познайомилися, мій чоловік розповів мені, що він розлучений і у нього є доросла донька. Факт наявності у нього доньки мене не засмутив, я нічого не мала проти, тим більше він давно був у розлученні, та й вона вже була не маленька.

Я щиро хотіла налагодити контакт з його дитиною. Спочатку ми стали робити спільні походи в кіно, кафе. Коли ми почали спілкуватися з його донькою, мене став насторожувати факт, що при кожній зустрічі дочка постійно згадувала свою маму, тобто його першу дружину, приблизно ось так: «тат, а мама спекла твій улюблений пиріг», «тат, мама просила тебе допомогти з …». У мене склалося враження, що мій чоловік був у дуже хороших стосунках з мамою дочки до знайомства зі мною.

На дні народженні дочки, її мама у відкриту запитала мого чоловіка «Чому не заїжджаєш до нас, так давно у нас не був, приїжджай!» Я спробувала поговорити з чоловіком, пояснила свою позицію: «Коханий, я не проти спілкування з твоїми дітьми, але проти твоїх колишніх жінок, мені не хочеться з ними жодних стосунків, мені це неприємно». Він на словах погодився, але, продовжуючи спілкування з дочкою, все одно підтримував нібито інтерес до її родичів, в тому числі і до колишньої дружини. Припинялося це тільки після того, коли я себе вже не змогла стримуватися, і ми лаялися, тоді це затихало. Таких випадків маса, не зможу детально розповісти про все, опишу докладно тільки один епізод.

У дочки було весілля. Ми на той час з чоловіком уже чекали малюка, я була на 9-му місяці. Перед тим, як нас запросили на весілля, я сказала, що можливо не витримаю в своєму становищі повноцінної вечірки, тому зможу піти тільки на сам банкет, а в загс не піду. Може, ми сходимо відразу на банкет? Чоловік погодився зі мною, і ми прийшли на сам вечір в ресторан. Коли я прийшла на весілля, його дочка навіть не розмовляла зі мною, і всі родичі з її боку теж. Одна родичка взагалі підійшла до мене і почала мене, з величезним животом, вичитувати, що я така безсовісна, не пустила чоловіка в загс на весілля до дочки, хоча я сказала, що боялася. Після цього мої відносини з його дочкою сильно зіпсувалися.

Що стосується мого чоловіка. Я не можу зрозуміти, чому йому потрібно спілкування не тільки з дитиною від минулого шлюбу, а й з її мамою? Чому практично повністю забезпечуючи її, хоч вона є давно повнолітньою, він продовжує психологічно залежати від оцінки своїх дій її мамою? Чому так відбувається, адже він успішний, розумний і дорослий чоловік, здатний відстоювати свою точку зору перед ким завгодно, але тільки не перед колишньою дружиною.

Є й інші проблеми. Проживши з чоловіком два роки, я дізналася про існування ще однієї дочки, яку він приховував від мене. Вона народилася, коли мій чоловік на той момент був офіційно у шлюбі. Коли я дізналася про це, він відповів, що побоявся, не хотів робити мені боляче. Але після цього я перестала довіряти йому, він зробив тільки гірше.

І ось тепер, дізнавшись, що разом з ним вже 8 років працює дівчина, з якою у нього були до мене серйозні стосунки, попросила перевести її в інше відділення або звільнити (він її начальник). В результаті у нас новий конфлікт.

Скажіть, як мені поводитися, якщо моєму чоловікові, ця дівчина шле фото і листи цікавого змісту? Мені здається, що це не вона винна, а мій чоловік, адже це йому таке надсилають, значить, він допускає це, дає привід. Минуле чоловіка, на жаль, розрушує нашу сім’ю і я не знаю, що з цим робити.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page