“Мене залишили, сказали ти зі мною посидиш, поки дорослі у справах поїхали”: прокидаюсь у коханого вдома, а там дитина

Коли ми почали зустрічатися з моїм майбутнім чоловіком, я часто залишалася у нього вдома ночувати. Жив він з батьками і своїм братом. У нас була своя кімната, і ніхто нікому не заважав. Зазвичай рано вранці, він їхав на роботу, а я прокидалась черезкілька годин і їхала в інститут.

І ось одного разу, я прокидаюся, нікого вдома немає. Ну не краса? Одяглася і налила собі кави, включила ютуб і збиралася подивитися парочку відео і їхати на пари. Джерело

Тут почула з кімнати тихий дитячий спів. Що за нісенітниця? Не може ж бути в квартирі дитина? Та й я начебто не божевільна. Гаразд, іду дивитися … Заходжу в кімнату, сидить дівчинка з косичками років 5 і пісеньки співає. У мене відразу думки, що це коханий мене обманув, що він одружений, а це дочка його сидить.

Після недовгого знайомства, з’ясувала, що це племінниця мого хлопця.

Читайте також: Стара рвана ковдра лежала на ліжку моєї прабабусі. Родичі так і хотіли викинути її з будинку. Я знала, що для прабабусі вона багато значить і тому зробила неможливе

Мене бабуся з дідусем залишили, сказали ти зі мною посидиш, поки вони у справах поїхали, а тато на вулицю пішов.

Ось це поворот … . Залишили, а мене попередити забули. Дзвоню їм, ще й трубку не беруть. Просиділа з нею 2 години, в інститут запізнилася … А вони прийшли, як ні в чому не бувало.

Надовго я запам’ятала такий дивний вчинок.