fbpx

Міфи про холостяцьке життя, які вас здивують

Ми вживаємо поняття «холостяк», маючи на увазі неодруженого чоловіка. Як відомо, про холостяків в народі ходять різні чутки, які сміливо можна назвати міфами. Одні з них є правдивими, інші – навпаки. Давайте для початку розберемося з суттю самого поняття «холостяк».

Холостяком слід вважати не просто неодруженого чоловіка по суті, а чоловіка такого, який принципово одружуватися не збирається, для якого холостяцтво – це своєрідна філософія життя. У такому становищі людина відчуває себе цілком комфортно. Є багато міфів про таких людей.

міф перший
Міф перший говорить про те, що в будинку холостяка панує безлад, всюди брудно, а холодильник переважно порожній, за винятком, хіба що, пива і якогось шматка ковбаси для закуски цього пива.

Насправді, все залежить від людини – якщо людина неохайна, то в будинку буде панувати безлад, але якщо людина звикла жити в чистоті, то, відповідно, і будинок його буде прибраний.

міф другий
Кажуть, що ceксyaльне життя холостяків надзвичайно насичене. Це може стосуватися тільки меншості холостяків. Як відомо, більшість з них проводить свій час частіше в колі друзів або на самоті. Багатьох холостяків бути холостяками змушує життя, адже ці люди можуть просто боятися стосунків з жінками, і, таким чином, будуть жити самі. Правда, чисто теоретично, холостяки можуть міняти жінок хоч щовечора.

міф третій
Холостяк завжди має зайві гроші. Одружені чоловіки витрачають купу грошей на свою сім’ю. Але і холостяки витрачають дуже багато на себе – піти в клуб, ресторан, поїхати на відпочинок з друзями на кілька днів, купити гарний одяг для того, щоб подобатися жінкам – все це аж ніяк не сприяє наявності зайвих грошей.

міф четвертий
Холостяки – страшенні кар’єристи. 100% міф! Адже, перш за все, роботодавці звертають увагу не на те, чи перебуває людина в шлюбі, а на те, які його робочі якості. Правда, холостяк може дозволити собі довше затримуватися на роботі, довгий час не повертатися з відряджень, але це аж ніяк не є виправданням для твердження, що неодружені чоловіки є неодмінно кар’єристами.

Читайте також: Твій чоловік – не той, хто тебе xoче, а той, хто тебе береже

міф п’ятий
У неодружених багато дитячих комплексів. Таке дійсно буває, але не дуже часто. Досить багато чоловіків-холостяків прекрасно знають, чого вони хочуть від життя і як їм цього досягти.

міф шостий
Холостяки – це одне і те ж, що жінконенависники. Це абсолютно не відповідає дійсності. Холостяцьке життя в цілому, як уже було відзначено вище – це ціла філософія, окремий світогляд, а не якийсь конкретний приклад того, що якомусь чоловікові не вдалося побудувати свого сімейного щастя. Холостяк буде вільно і з задоволенням спілкуватися з жінкою, адже він буде знати, що перед ним не мати його дітей, а вільна жінка, особистість.

міф сьомий
Всі холостяки – чудові коханці і майбутні завидні женихи. Ну, подумайте самі, що це повна нісенітниця.

По-перше, не кожен чоловік уміє красиво кохатися.

По-друге, зовсім не кожен з них живе забезпечено.

Джерело.

You cannot copy content of this page