Мій перший шлюб розпався, тому що не хочу пробачати невірність свого колишнього чоловіка. В цей момент я зустріла іншого чоловіка

Я живу з молодою людиною ось уже 7 років. У мене дитина – дочка, від першого шлюбу. Наші відносини складалися дуже легко. Він швидко полюбив мою дочку. Два роки тому, в стосунках сталася криза, яка практично мало не призвела до розриву відносин. В той момент, ми відчули, що відносини зайшли в глухий кут, ми обидва відчули якусь віддаленість, і прийняли рішення поступово розлучитися, поступово, тому що швидко це було зробити практично неможливо, ми знімали загальну квартиру, дочка ходила в садок поблизу. В цей момент я зустріла іншого чоловіка, з яким в нас стались відносини. Але я відразу все чоловікові розповіла.

Ми обидва взяли таймаут, через кілька днів він сказав мені, що готовий все пробачити, і ніколи не згадувати про те, що трапилося, так як дуже мене любить і не хоче нас втрачати. У той момент, я ще думала, чи зможу я продовжувати ці стосунки. Однак через півроку, відносини стали тільки міцніше, ми були щасливі і, здавалося, що нам тепер усе під силу. Але ось буквально вчора, несподівано серед звичайної розмови, він сказав, що нам потрібно розлучитися і у нас нічого не вийде. Я благала його сказати, що сталося, довго вагаючись, він видавив, що не зміг забути ту зиму, що йому це не дає спокою. Це було настільки несподівано для мене. Я вже поплатилася за ту помилку, я не могла сама собі цього пробачити.

Всі ці переживання з новою силою мене заповнили, я не знаю, що робити, я не можу нічого виправити. За спільні роки життя, я так полюбила цю людину, що зробила його щастя своїм сенсом життя. Моя щира подяка за його прощення, змогла пробудити в мені дуже сильні почуття, яких я раніше не відчувала. Він став для мене найріднішим і найдорожчим на світі. Зараз ми знову, як би натиснули на паузу, але я не знаходжу собі місця. Я не знаю, що говорити, не знаю, як себе вести.

Мій перший шлюб розпався, тому що я так і не змогла пробачити невірність свого колишнього чоловіка, і зараз я так розумію свого молодого чоловіка, такі речі просто неможливо забути. Але втративши його, я втрачаю весь сенс свого існування, я так хочу зберегти відносини, зробити хоч що-небудь, що б йому допомогти. Я не в силах ще раз пережити втрату в своєму житті, мені так важко, що я не можу нічого робити, ні про що інше думати.

Фото спеціально для Osoblyva.com