Мій рідний батько проміняв мене на знижку і наступного дня відправив мене на побачення. Яке стало початком чогось нового

Хочу розповісти цікаву історію про мого коханого Ярослава, про нашу зустріч і про нашого майбутнього синочка, йому навіть місяця немає, але іноді я відчуваю, що він вже штовхає мене своєю крихітною ніжкою!

Нашому знайомству з Ярославом я завдячую компанії, що будує басейни. Він працює там керівником елітних проектів. От і до нас на дачу він приїхав по замовленню батька – виміряти відведене для басейну місце і запропонувати нам варіанти.

Він мені відразу сподобався, стрункий, підкачаний, милий. Ще й підморгнув мені прямо з порогу. А я молода й весела, мій батько тримає мене в кулаці, з хлопцями не дозволяє зустрічатися. Так в своїх вісімнадцять й досі не маю досвіду стосунків з чоловіками, і цілуватися толком не вмію.

Ярослав, все в кращому вигляді наміряв, і басейн класний запропонував, тож батько залишився задоволеним. Ми вийшли провести його до машини і були дуже здивовані, побачивши там BMW останньої моделі.

Ярослав зупинився біля машини, потиснув руку батькові і сказав: – Миколо Васильовичу, це моя машина, я не бідна людина і пропоную вам укласти угоду. Ви відпускаєте свою доньку на побачення зі мною, а я надаю вам знижку п’ять відсотків на ваше замовлення.

Мій батько – бізнесмен зі стажем, навіть в обличчі не змінився, тоді, коли я ледь не знепритомніла, поцікавився тільки у мене – чи згодна я і сказав Ярославу, що б приїздив наступного дня о сьомій, але щоб об одинадцятій я була вдома.

З того дня все й почалося. І нічого, що машину він позичив у знайомого, і що заробляє він стільки, як мій тато залишає в продуктовому магазині за один візит. Головне, що ми зустрілися, кохаємо одне одного і змогли переконати батька не руйнувати наших стосунків!