fbpx

Місячний календар на лютий: в які дні вам пощастить, а коли варто бути обережними

Закінчиться зима досить динамічним, але сприятливим місяцем. У ньому будуть як вдалі, так і несприятливі дні, в які варто користуватися поголосками на удачу. Також астрологи відзначають, що в лютому у багатьох людей посилиться інтуїція.

1, 2 і 3 лютого: починається останній місяць зими зі зростаючого Місяця в Знаку Тельця. Стихія Землі не найкращим чином гармоніює з активним Місяцем, але в ці дні можна не переживати про проблеми, якщо ви завбачливі і обережні. Негаразди можуть очікувати тільки схильних до авантюр людей з великими амбіціями. У ці дні краще не витрачати багато грошей і не давати нікому порожніх обіцянок. Джерело

4, 5 лютого: перехід Місяця в Близнюки ознаменує собою початок сприятливого дводенного періоду. В даному Знак Зодіаку активний Місяць відчуває себе досить сприятливо. Через цю гармонію простіше буде отримувати нові знання, вчитися, складати іспити, проходити співбесіди і займатися творчою роботою. Також 4 і 5 числа легше буде знайомитися з людьми.

6, 7 лютого: зростання Місяця в Раку спровокує появу у людей нових страхів і комплексів. Слід взяти всю свою волю в кулак і почати рух назустріч труднощам, тому що бездіяльність стане вашим головним ворогом.

8, 9 лютого: 8 число – останній день зростання місячного диска. Перебування в Знаку Лева призведе до того, що у багатьох з’являться нові цілі в житті, нові амбіції і мотивація. У цей день можна зайнятися перетворенням своєї зовнішності. 9 лютого – повний Місяць у тому ж Знак Зодіаку. У місячному календарі цей день відзначений як дуже небезпечний і непередбачуваний, у чому частково винна сильна близькість Місяця до Землі.

10, 11 лютого: Лева змінить спокійний і мудрий Знак Діви, тому перші два дні спадного Місяця будуть ідеально підходити для будь-якої творчої або інтелектуальної роботи. 10 і 11 числа корисно займатися домашніми справами, прибиранням. Можна витратити деякий час на розваги і незвичайний відпочинок.

12, 13 лютого: Знак Терезів і спадний Місяць погано поєднуються один з одним. У ці два дні краще не відкладати на потім те, що можна зробити відразу. Лінь і прокрастинація стануть найнебезпечнішими ворогами людей. Особливо люто астрологи радять боротися з лінню в тих випадках, коли від вас буде залежати чийсь чужий успіх. Не підводьте друзів і близьких.

14, 15 лютого: мабуть, це два найбільш сприятливих дня для амурних справ за весь місяць. Поки Місяць в Скорпіоні, знаходити спільну мову з оточуючими стане набагато простіше. Знайомитися з новими людьми краще обережно, не розкриваючи заздалегідь всіх карт. У ці дні краще не залишатися надовго в самоті.

16, 17 і 18 лютого: Місяць у Стрільці стане джерелом великої кількості позитивної енергії. У такі дні потрібно більше спілкуватися з приємними людьми, займатися цікавими справами, подорожувати, здійснювати покупки. З 16 по 18 число буде велика ймовірність досягти гарних результатів у чомусь новому з першої спроби.

19, 20 лютого: експерти називають ці два дні ідеальними для домашніх справ. Вплив космосу буде дуже стабільним і помірним, тому можна укладати угоди, підписувати папери, оформляти кредити і давати гроші в борг. З близькими і друзями взаєморозуміння буде на вищому рівні.

21, 22 лютого: останні два дні спадного Місяця пройдуть під егідою Водолія. У такому положенні Місяць буде перевіряти нас на міцність підвищеним рівнем стресу і тривоги. Справитися з цим допоможе спеціальна медитація. Не допускайте сильного стомлення в ці дні.

23, 24 і 25 лютого: 23 число – Молодик в Рибах. Це непогане поєднання, яке добре позначиться на працездатності людей. 24 і 25 числа Місяць почне рости в тому ж Знак Зодіаку. Це призведе до втрати впевненості і до зростання числа внутрішніх конфліктів. Серцю й розуму знайти компроміс буде дуже складно.

Читайте також: Відома астролог зробила фантастичний прогноз на лютий: місяць буде успішний, а для когось ще й грошовитий

26, 27 лютого: два дня зростання Місяця в Близнюках – це час, коли можна як слід натиснути на газ і досягти успіху в роботі, любові, справах. Головне в такі дні – дотримуватися послідовність дій і не поспішати. На перший план вийде фізична активність. Пощастить всім, хто займається спортом або по роботі змушений перебувати в постійному русі.

28, 29 лютого: останні два дні зими пройдуть в Знаку Тельця. 29 число саме по собі небезпечне, але оливи у вогонь додасть дисгармонія між ростом Місяця і спокійною енергією Землі. У ці дні можливе погіршення самопочуття, безпричинні переживання. Астрологи радять дотримуватися планів і не міняти їх в останню хвилину.

You cannot copy content of this page